Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Preklad 1.8.0.0. 

ethosblues
Jr. Member

Total Posts:  1

Prekladám verziu 1.8.0.0.. komplet zložku locale, nie template. Treba to odľadiÅ¥ v prostredí. Preklad som robil cez csv súbory, nie inline. Nepreložilo vÅ¡ak vÅ¡etko. Niekde je v csv výraz uvedený ale aj keď ho preložíte, nepreloží to na stránke. Alebo tam jednoducho nie sú uvedené výrazy v csv súboroch. Pokiaľ ich tam doplníte, tak niekde to preloží a niekde nie. Preklad robím korektne, cez notepad+++, kódovanie utf-8. Neviete niekto poradiÅ¥ postup ako preložiÅ¥ to čo nie je preložené?  Viažu sa tie csv súbory na nejaký zdrojový súbor v systéme a treba to upraviÅ¥ tam?

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Misiak4
Jr. Member

Total Posts:  2

Zdarec s mojou firmou prechádzame na magneto a potreboval by som slovenský preklad.

Samozrejme idem priložiť ruku k dielu tu na ofik stránkach. Budem len rád ak mi pomôžeš je tam toho ešte dosť smile

Bohužiaľ s problémom o ktorom píšeš ti pomôcť neviem.

S pozdravom,
Michal

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top