Magento Forum

Page 2 of 2
Magento hosting tapasztalatok

webseo
Jr. Member

Total Posts:  2

Mi is csinálunk Magento hostingot saját ügyfeleknek, jelenleg már majdnem 20 Magentos webáruház műkszik nálunk.
http://webseo.hu

Az áraink valóban nekünk sem olcsóak, de cserébe megbízható és gyors, valamint van saját rendszergazda aki 24/7-ben felügyeli a szervereket.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

sxboy
Jr. Member

Total Posts:  1

sziasztok, dataglobe.eu szerveren próbált már valaki magento-t? Én feltettem (volna) viszont az install elakad, hibaüzenet nincs (gondolom nincs error reporting)

Magento Community
Magento Community

THE HUN
Jr. Member

Total Posts:  24

CM Host-on tökéletesen működik : http://www.cmhost.hu

Magento Community
Magento Community

lexor
Jr. Member

Total Posts:  2

Kiváló Magento Tárhely, olcsó árak.Előretelepített Magento!
http://www.magento-tarhely.hu

Magento Community
Magento Community

katobala
Jr. Member

Sziasztok,

Gondolkodok egy magento alapú Bookstore beindításában. Végig olvastam a Topicok nagy részét, és érdekelnének az új tapasztalatok, vagyis Megéri magento mellett dönteni? Még mindig ennyi hiba és macera van vele? Vagy az új verziók már sokkal jobban használhatók?
Várom a pozitív és negatív hozzászólásokat is.

Amúgy letöltöttem a Demot, voltak problémák az xamp alatt de orvosolni tudtam a dolgot. El is kezdtem kóstolgatni és felmerült bennem egy nagy kérdés. Ugyebár 3 típusú motor létezik 1 ingyenes 2 fizetős, nézegettem a leírásokban a különbségeket és én azokat a funkciókat is megtaláltam javarészt az ingyenesben ami elvileg fizetős.

Akkor mi a különbség a fizetős és a nem fizetős magento között?
És Hosting szempontból van különbség? Vagy ugyan azok a szerver követelmények?

Magento Community
Magento Community

altro
Jr. Member

Sziasztok!

A Magento 1.7.0.2-őt próbálom Dataglobe szerveren beindítani, de sehogyan sem sikerül:
Az állományok feltelepítése után a domaint meghívva üres lappal (0 byte) tér vissza egy átirányítást követÅ‘en…
www.mysite.hu/magento/index.php/install/

Ha az index.php-t kiveszem (www.mysite.hu/magento/install/), akkor bejön az install elsÅ‘ oldala a jogi feltételekkel, viszont a folytatásra kattintva hasonló helyzet áll elÅ‘, és az index.php törlése a címbÅ‘l sem oldja meg a dolgot…

Egyébként a szerver a magento-check alapján megfelelő (igazság szerint a shell_exec tiltása miatt a magento-check a MySQL szerver verzióját nem látja helyesen, de a spec alapján az is rendben van (5.6.10))

Valakinek volna ötlete, hogy minek nézzek utána? Köszönöm!

----------------------------------------------------------------------------------------

Közben meglett a megoldás, hátha valakinek segít:

A .htaccess-be a RewriteBase után a következő sor beillesztése megoldotta a problémát, és csont nélkül működik:

RewriteRule ^index.php/(.*)/?$ /$1 [QSA,L]

amennyiben a linkből az index.php-t el is akarnánk tüntetni, akkor:

RewriteRule ^index.php/(.*)/?$ /$1 [R=301,QSA,L]

Biztosan létezik elegánsabb megoldás is, de ez működik smile

Magento Community
Magento Community

zipza
Jr. Member

Total Posts:  18

webseo - 08 September 2009 02:18 AM

Mi is csinálunk Magento hostingot saját ügyfeleknek, jelenleg már majdnem 20 Magentos webáruház műkszik nálunk.
http://webseo.hu

Az áraink valóban nekünk sem olcsóak, de cserébe megbízható és gyors, valamint van saját rendszergazda aki 24/7-ben felügyeli a szervereket.

Azt hiszem, a sefl hirdetések nem megengedett ebben a fórumban, de egyébként az a tapasztalatom, kaptam nagyon gyors támogatást, jó sebesség és stabil SiteGround Hosting. Nekik van sok kiszolgáló helyét a világ magento srác támogatás, nem csak a tárhely probléma támogatást.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top
Page 2 of 2