Magento Forum

Page 2 of 2
Magento Türkiye Topluluğu

radalin
Jr. Member

Total Posts:  29
Istanbul, Turkey

saitcesur un dedigi dogru. iki domain de su anda cevap vermiyor. Hareket baslamadan bitti mi?

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

delirtenadam
Jr. Member

Total Posts:  8

aylardır bakıyorum linkler ölü acılmıyor.

Magento Community
Magento Community

siketch
Jr. Member

Total Posts:  3

PHP ile Template mutlaka ayırmalılar. Smarty engine üzerne niden kurmadılar sistemi? çok merak ediyorum. 

Aslında çok güzel bir sistem fakat diğer sistemler bayağı bi ilerlemiş durumda. Onlara yetişmesi biraz zor sanırım. Şu pluginleri yapanlar Magentonun kıtlığından faydalanıp Fahiş fiyatlar koymuşlar. Çok ayıp yaa… çok üzüldüm.

Magento Community
Magento Community

radalin
Jr. Member

Total Posts:  29
Istanbul, Turkey

Magento Zend Framework ustune kurulu oldugu icin, smarty kullanmak yerine Zend_View kullanıyorlar.

Ayrica php ile html i ayirmadiklari yanilgisina da dusmemek lazim. Magento MVC seklinde hazirlanmis oldugu icin zaten mantıksal php kodlari, is akislari ve gorunumler ayrilmis durumda. Smarty tarafindan tek farkı, {HEDE} replace $hede yerine $this->hede yazdigimiz zaman $hede degerini buluyor ve ona gore isliyor.

Bir yilda sifirdan getirdikleri sistem cok basarili bence. bir yilda diger sistemlere yetismis. Tek sorunu arkasinda daha yeterince guclu bir community olmamasi. Onun da hızlıca olusacagina inaniyorum ben. Olusmasa bile Varien var smile

Magento Community
Magento Community

haxi
Jr. Member

Total Posts:  24
Turkey/Ankara

Aldığınız İki Domain Boşuna gitti yani bu sisteme bu para şu an yazık :(

Magento Community
Magento Community

haxi
Jr. Member

Total Posts:  24
Turkey/Ankara

Ayrıca böyle bir saçmalık olmaz o ne öyle hem source dağıtacaksınız hemde magento ismimi kullanmayın böyle bir saçmalık inanın görmedim bunun arkasında bit aramak lazım

Magento Community
Magento Community

serhat_alpaslan
Jr. Member

Total Posts:  8

arkadaslar bu mesaj tarıhlerı arasında uzunca bır sure var bıdefa sık zıyaret ve yazısmaları arttırmak az laf cok ıs yapmak gerekıyor suana kadar bırtek arkadas sıteyı turkcelestırerek bı adım atmıs bıkac arkadasımızda sanal pos uzerıne calısıyor . yanlız bu durum 1 2 kısı ıle cozulmez herkez elınden gelenı yapsın eklesın bısıler hido nickli arkadasımızla gecenlerde kısa bır msn gorusmesı yaptık kendısıde sanal pos ve taksıtlı satıs ıcın modul hazırlıyorum ancak suan yogun oldugu ıcın bır sure ara vermek zorunda kalmıs bende el atacagımı soyledım ( 3 hafta once ) ancak inanın php bılen arkadaslarda aynı seyı solıcektır ınanılmaz karısık bır yapıda . Basıt yontemlerle mevcut pos sıstemlerını edıtleyıp bısıler cıkartmak etik olacagını dusunmuyorum . Yardım edecek arkadaslar elınden gelenı yapsın lutfen sormak ıstedıklerınıde adresınden sorabılırler. elımden geldıgınce yardımcı olacagım ..

Magento Community
Magento Community

ilyashan
Jr. Member

Total Posts:  1
usa

Ohoo ho uzun zaman olmuş kimse yazmamış:S

Magento için türk site kurmuşsunuz ama şimdi baktım alan adından başka kalmamış!

İnşallah en kısa zamanda bu işi bilen webmaster veya seo uzmanı arkadaşlar magento türkiyenin tam desteğini devreye sokar!

Duyuru: Yarışseverler için yeni açmış olduğumuz altılı tahminleri ve bir diğer yeni açılmış olan internetten para kazanma websitemize bekler orada görmekten mutluluk duyarız.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
    Back to top
Page 2 of 2