Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

jak na dalsi produkty v kategorii? 

zLOST
Member

Total Posts:  31

Tak mam dalsi problemek smile
Jak na strance produktu vypsat dalsi produkty z kategorii, do kterych ten produkt patri?

Sice z produktu dostanu kategorie pres $product->getCategoryCollection(); jenze z jednotlivejch kategorii uz zas nedostanu nazev pres getName()..  maximalne tak idcko a par dalsich veci, ktery mi jsou v tom vypise ale docela k nicemu..

A jak zjistit produkty z kategorie podle idcka uz je taky nad moje sily..

pomooooooooooooooooc smile

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Total Posts:  331
Děčín, Czech Republic

Nejsem si jist, ze chapu. To preci dela hlavni menu, ze zobrazuje vsechno co patri do kategorie, tak proc nepouzit to?

Magento Community
Magento Community

zLOST
Member

No, zakladem je vypsat u produktu kategorie, do kterejch patri.
Coz muzu castecne pres $product->getCategoriesCollection();

a prave jsem zjistil, ze to muzu vylepsit pres $cats=$product->getCategoryCollection()->addAttributeToSelect(’name’); a v ten moment uz mam i nazev kategorie. takze prvni krok bychom meli uspesne z krku..

Druhej krok je pro danou kategorii vypsat vsechny produkty.

A cilem toho vseho je dat zakaznikovi moznost bez nejakyho hledani kouknout na dalsi veci z kategorie prave prohlizenyho produktu.

Nebo si predstav, ze chces na libovolnym miste kdekoliv v shopu vypsat produkty z kategorie, od ktere znas jen idcko. v obycejnym shopiku je to otazka jedne mysql_query a jednoho cyklu. Tady je to bohuzel slozity jak radio…

Magento Community
Magento Community

ledo
Jr. Member

Total Posts:  21

Mno tak to zkus vyhledat už nÄ›kde v použitym templatu ( asi nÄ›co jako “list products” ) a potom to zkus nakopčit tam kam chceÅ¡ a poupravit.) To sem ti asi moc nepomohl co rasberry

Magento Community
Magento Community

zLOST
Member

No, ja uz zkousel i pres Reflection backtracovat co vlastne s cim muzu delat, ale stejne mi to bylo prd platny…

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top