Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Problémy s dokončením objednávky

FSAS
Jr. Member

Total Posts:  5

Zdravím všechny,

mám takový problém - už několik lidí nám z našeho online shopu FSAS.cz poslalo zprávu, že jim nejde objednat zboží. Zboží je na skladě, ale při dokončování objednávky jim to prý hodí zprávu ve smyslu - litujeme, pro tuto objednávku nyní nejsou k dispozici žádné nabídky.

Zkoušel jsem několikrát objednávky a na podobný problém jsem nenarazil.

Máte někdo nějaký nápad, co by za tím mohlo být?

Díky

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Total Posts:  331
Děčín, Czech Republic

to není chyba, to je, že nemáte nastavené způsoby doručení.

Magento Community
Magento Community

zLOST
Member

Total Posts:  31

ja narazil taky na problem pri checkoutu..
dostanu se k vyberu zpusobu dodani, ale dal uz ne.. a kdyz se mrknu do zdrojaku, tak tam ty dalsi kroky jsou. akorat se proste po kliknuti na “pokracuj” nic nestane.

v adminu je pritom vsecko jak ma byt

Magento Community
Magento Community

zLOST
Member

Total Posts:  31

zatim to vypada, ze je neco blbe v ajaxu, ale pruser je, ze bez toho podelanyho javascriptu je celej checkout v haji… a jak na potvoru javascript neumim..

Magento Community
Magento Community

maarlin
Jr. Member

Total Posts:  8

zLOST - 21 May 2008 09:32 PM

ja narazil taky na problem pri checkoutu..
dostanu se k vyberu zpusobu dodani, ale dal uz ne.. a kdyz se mrknu do zdrojaku, tak tam ty dalsi kroky jsou. akorat se proste po kliknuti na “pokracuj” nic nestane.
v adminu je pritom vsecko jak ma byt

Potíž je v tom, že jste patrnÄ› nedodržel Å¡ablonu Magenta - ono má Magento v jednom rozvržení (2columns-right), které používá u objednávky jeden div (konkrétnÄ› div s třídou “col-right side-col"), do kterého v původní Å¡ablonÄ› zapisuje JavaScriptem (Ajaxem) postupnÄ› vyplnÄ›né vÄ›ci v objednávce. Pokud mu tento div smažete (nebo pokud pÅ™ejmenujete jeho třídu), objednávka takto pÅ™estane fungovat.

Už kolikrát jsem se navztekal nad závislostí Magenta na JavaScriptu… snad se to s dalšími verzemi zlepší… kdyby tam aspoň byla nÄ›jaká možnost pÅ™epnout na funkční verzi bez JavaScriptu… :(

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top