Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Pradedamas daryti Admin vadovas

naujasdizainas
Sr. Member

Total Posts:  128
Lithuania, Vilnius

Kas norit prisideti rasykit.
Dabar darau Saskaitos|Katalogas|Klientai.
Bus PDF medziaga ir Video.
Dalis gal bus ismesta ir cia. Arba mano puslapyje. Ar tai bus mokama ar ne dar neapsispredziau ziuresiu kiek uzims laiko.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

mk30
Member

Total Posts:  73
Lithuania/Vilnius

jei bus mokama tai gali pats sau ir savo klientams pasidaryti… as pvz labai sekmingai ir angliskai skaitau beje mano klientai irgi :D

Magento Community
Magento Community

naujasdizainas
Sr. Member

Total Posts:  128
Lithuania, Vilnius

na matai man dizn ...smile Kai susidursi pats matysi, kad to reikia

Magento Community
Magento Community

mk30
Member

Total Posts:  73
Lithuania/Vilnius

Susiduriau… kentejau dantis sukandes smile nesakau kad nereikalingas dalykas, beje padetu populiarinant visa sistema ant lietuvos zemes smile siaip butu nieko jei kas nors sia tema uzveistu wiki ar ka nors panasaus wink manau tada daugiau zmoniu prisidetu prie sio reikalo…
kaip wiki article butu galima ipostinti cia http://www.magentocommerce.com/group/view/169 cia LT grupe tiesa aktyvumas minimalus smile bet kazkas juk turi pradeti

Magento Community
Magento Community

tommix
Jr. Member

Total Posts:  24

tai akd nereikia, nebent paiskinimo del idiotiskos direktoriju strukturos..ziuri ir atrodo akd i koki linux distro ziuretum… o pats admino interfeisas labai paprastas, manau kas imasi sio reikalo-turetu suvokti viska.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top