Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Yeni Ürünün Başa Gelmeme Sorunu

XemreG
Jr. Member

Total Posts:  6

Selamla,

Magentoyla bir çiçek alışveriş sitesi yaptık ve güzelde oldu sadece ufak tefek problemler kaldı. Onlarda suan gözümüzde büyümekte

1. Eklediğimiz ürünler Ana siteye eklense bile ilk sırada çıkmıyor. Tarih bile girmemize karşın olmadı nedenini çözemedim normalde en son eklenen ilk başta olması gerekmez mi?
2. Anasayfaya aldığımda 3 ürün yanyana çıkıyor ayarlarını yaptım diğer kategorilerde 4 ürün yan yana çıkıyor. Onedenle genel bi kategori oluşturup oraya yonlendirerek çözdüm ama normali varken bunu pek istemiyorum anasayfadaki urunleri nasıl 3 değilde 4 ürün yanyana yapabilirim?
3. Ürün resimlerinin altına SKU Ürün kodu olarak değiştirdim bunu eklemem gerek fakat baktım ekledim eklediğimde tab şeklinde resmin altında çıktı bunu direk nasıl yazdıra bilirim çok incelememe karşın ürün kodunun php dizisini bulamadım. Nerdedir?

Åžimdilik bukadar çok teÅŸekkür ederim…

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top