Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Page 1 of 2
Kol’ko nas ima? 

astanic
Jr. Member

Total Posts:  3

Pozdrav svima.

Htio sam provjeriti tko je sve joÅ¡ uvijek aktivan na hrvatskom dijelu foruma i vidjeti možemo li oživjeti komunikaciju. Vjerujem da bi nam svima koristilo čuti iskustva drugih, pa bismo se mogli ukratko predstaviti - tko ste, odakle ste, kamo idete?  grin

Počnimo sa mnom - Aron Stanić, radim u odjelu prodaje u poduzeću Inchoo d.o.o. iz Osijeka, a trenutno sam na privremenom boravku u SAD-u. Inchoo je europski partner američkog poduzeća Surgeworks, a specijalizirali smo se za izradu e-commerce rješenja, prvenstveno koristeći Magento, a imamo i dosta iskustva s Wordpress-om.

Do sada smo većinom radili na projektima za strane klijente (SAD, Australija, Velika Britanija), a kako se i naše tržište počelo brže razvijati, uskoro očekujemo i neke projekte za domaće klijente.

Toliko od mene za sada, javite se… i ugodan vikend...

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

tomislavbilic
Member

Total Posts:  69
Osijek, Croatia

Bok Arone,

Moje ime je Tomislav Bilić i radim takoÄ‘er u tvrtki Inchoo d.o.o. iz Osijeka. Kad sam pročitao tvoj post, pitao sam se kako to da te nikad ne vidim u uredu. Tek tad sam uočio rečenicu: “trenutno sam na privremenom boravku u SAD-u”.

Šalim se naravno. I ja bih volio kad bismo vidjeli malo više postova Magento korisnika/developera na našem dijelu foruma.

Pozdrav.

Magento Community
Magento Community

Vedran Subotic
Jr. Member

Total Posts:  2

Bok Inchoo-ovci

Nekim cudom i ja sam zaposlen u istoj tvrtci.

Neznam da li ste culi za onog developera iz activecodeline-a ?!

Nekako mi lici na kolegu koji sjedi pored mene, ali izgleda da su sve slicnosti slucajne.

Ako netko ima vise informacija, molim da mi javi.

Pozz

Magento Community
Magento Community

Toni Anicic
Member

Nađoh se tu i ja, ja sam kat ispod tebe Vedrane :D

Magento Community
Magento Community

Domagoj Potkoc
Jr. Member

Total Posts:  1

Pozdrav ljudi evo i mene da Vam se pridružim grin

nekao mi se svi činite poznatima grin

Magento developer at Inchoo

Magento Community
Magento Community

Inchoo_
Jr. Member

Total Posts:  7
Osijek, Croatia

Big Brother is watching you!

Magento Community
Magento Community

cassandra73
Jr. Member

Total Posts:  15

Pozdrav svima,
mislim da ovo pitanje treba biti..Kol’ko nas ima u Inchoo?? smile

Eto da vam se i ja pridruzim i ako neradim u Inchoo…

Pocela sam sa Magento, pa se prebacila na ZenCart, ali vidim da mi se ipak vise svidja Magento, tako da za sada stranica jos radi sa ZenCart, ali se uskoro vracam… smile

Lijep pozdrav svima i takodjer SRETAN BOZIC.. smile

Magento Community
Magento Community

Toni Anicic
Member

cassandra73 - 22 December 2009 11:48 AM

mislim da ovo pitanje treba biti..Kol’ko nas ima u Inchoo?? smile

Sve više i više smile

Sve najbolje takodjer!

Magento Community
Magento Community

mandalabiz
Jr. Member

PoÅ¡tovanje kolege… ja radim u firmi Poslovni Studio Mandala kao prodajni manager ... i dosta radimo sa open sourcima… i naravno da radimo i sa Magentom… nego imam problematiku i tražim rjeÅ¡enje i nikako na zelenu granu…

naime trebam dvije extenzije za megento:

1. Seller Reviews - neÅ¡to kao Å¡to ebay.com ima - da posjetitelji koji su kupili neÅ¡to od odreÄ‘enog sellera mogu ga ocijeniti…
2. Price History - da se vidi neÅ¡to kao grafikon kako je cijena varirala… u proÅ¡losti..

help.

Magento Community
Magento Community

astanic
Jr. Member

Lijep pozdrav,

šaljem vam privatnu poruku pa možemo nastaviti komunikaciju o ovim ekstenzijama preko emaila.

Aron

Magento Community
Magento Community

Saaskoo
Jr. Member

zagreb

vozdra svima! hmm ustavri vozdra inchoosima LOL

e i mene je bas razveselilo sto sam vidio ovu temu na rvackom.

nakon duzeg perioda u potrazi za nekim shopping orudjem, odlucio sam se za magento.

stvar mi se zasada cini jako ugodna, barem sto se tice vizulanog dizajna, za razliku od ostalih open free sors rjesenja.

eto, uglavnom nas ima smile

Magento Community
Magento Community

remoker
Jr. Member

Total Posts:  4

Pozdrav,

ima nas jos smile

zao mi je sto nas nema puno vise da se ipak razmjenjuju iskustva.
eto ako netko ima vremena i volje mozda moze pomoci… nikako ne mogu naci gdje i kako napraviti da se proizvodi unutar kategorije prikazuju RANDOM. Sva sortiranja su klasicna - cijena, abeceda, datum bla bla ali nema random a treba mi.
Verzija magenta 1.4.1.1.

eto prilike pa malo osvjezimo forum.

Hvala i pozdrav

Magento Community
Magento Community

Boris77
Jr. Member

Total Posts:  7

Pozdrav svima!
Ja da vidim Å¡to ima na hrvatskom forumu o magentu,ali vidim da nema puno korisnika.
Ja se webom bavim iz hobija,nekad sam radio sa joomlom i virtue martom,joomla ima jaku zajednicu u HR,a sad radim shop u magentu.
Vidim da ima dosta vas koji se profesionalno bavite time,pa bi bilo dobro da se ponekad može postavit i neko pitanje.Ja sam skinuo prijevod najnoviji sa stranica i pošto nije još gotov ja sam preveo sve email template,i još dosta toga za frontend,i još uvik radim po malo,ako kome treba prijevod neka se javi.
Evo moj budući shop za majice pa pogledajte,sve sugestije su dobrodošle.
Jedno pitanje Imam set atributa sa atributima boja,velicina i model majice.Pri stvaranju konfigurabilnog proizvoda sam koristio samo 2 atributa iz seta jer još nemam više modela majica pa nisam htio da kupci u dropdownu moraju birat samo taj jedan model kad ih i nema više,ali ih u budućnosti mislim imat. Sad kako ću u već napravljenom konfigurabilnom proizvodu koji koristi boju i veličinu dodat još i model. Primjetio sam da se taj nekorišteni atribut iz seta pojavljuje lijevo u meniju i ima dropdown,ali mi ga nema kod generiranja pridruženih proizvoda.Dali to znači da moram sve brisat pa iz početka kreirat konfigurabilni proizvod i odma mu dodat sve atribute iz seta.
Htio sam bolje objasnit,ako ima neko da odgovori,Hvala
Pozdrav iz dalmacije!
Boris

Magento Community
Magento Community

Srka
Jr. Member

Pozdrav svima,

Ja sam Matija Srketić iz IBS promocije d.o.o., koncipirana kao marketinška agencija a zapravo nam je uporište prema pružanju usluga kllijentima koji imaju “problema“ sa predstavljanjem na tržištu tako da pokrivamo sve od logotipa do weba - i to isključivo na wordpress platformi koja se za sada pokazala idealnom, ono po ćemu smo drugačiji je to što imamo i vlastite projekte, jedan od njih je www.ugostitelj.hr, specijalizirani oglasnik za ugostiteljstvo i prateću industriju - ideja i kompetna komunikacija je naša develop je uradio PraviKod d.o.o.,

Evo me napokon na Magento forumu i nemogu Vam opisati kako sam sretan što mogu s nekim na hrvatskom o tome diskutirati, naime, imamo dobru ideju za koju je poslovni plan izbacio strašno dobre rezultate i želimo podići novi projekt baziran na magentu, međutim, o tome jako malo znam, tako da Vas ovim putem pozdravljam i nadam se kako Vas mogu zamoliti za malu pomoć u daljnjem kreiranju i održavanju vlastitog web-shopa,

Lp, Matija

Magento Community
Magento Community

bukaaura
Jr. Member

Ja sam novi ovdje i nadam se da mogu puno naučiti. Srdačan pozdrav - tenaga dalam

Magento Community
Magento Community

langsingkurus
Jr. Member

Na posljednjem hrvatskom okupljaju ovdje. Ja sam također novi ovdje. Lijepo da zadovolji vas. langsing kurus

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top
Page 1 of 2