Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Problem z modułem ratalnym Żagiel

movi
Jr. Member

Total Posts:  17

Witam
Zainstalowałem moduł do rat Żagiel, wszystko idzie dobrze do czasu gdy na stronie Żagla wysyłamy wniosek i kieruje nas na stronę sklepu z takim błędem. Zaznaczam że mam wpisane ID sklepu testowe jakie otrzymałem od supportu Żagla.

Recoverable ErrorArgument 1 passed to Mage_Payment_Helper_Data::getInfoBlock() must be an instance of Mage_Payment_Model_Infoboolean givencalled in /home/serw/public_html/app/code/core/Mage/Sales/Model/Order.php on line 684 and defined  in /home/serw/public_html/app/code/core/Mage/Payment/Helper/Data.php on line 144
Trace
:
#0 /home/serw/public_html/app/code/core/Mage/Payment/Helper/Data.php(144): mageCoreErrorHandler(4096, 'Argument 1 pass...', '/home/serw/...', 144, Array)
#1 /home/serw/public_html/app/code/core/Mage/Sales/Model/Order.php(684): Mage_Payment_Helper_Data->getInfoBlock(false)
#2 /home/serw/public_html/app/code/local/Kkkonrad/Zagiel29/controllers/IndexController.php(17): Mage_Sales_Model_Order->sendNewOrderEmail()
#3 /home/serw/public_html/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Action.php(376): Kkkonrad_Zagiel29_IndexController->successAction()
#4 /home/serw/public_html/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Router/Standard.php(248): Mage_Core_Controller_Varien_Action->dispatch('success')
#5 /home/serw/public_html/app/code/core/Mage/Core/Controller/Varien/Front.php(158): Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard->match(Object(Mage_Core_Controller_Request_Http))
#6 /home/serw/public_html/app/Mage.php(459): Mage_Core_Controller_Varien_Front->dispatch()
#7 /home/serw/public_html/index.php(65): Mage::run()
#8 {main}

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

KKKonrad
Sr. Member

Total Posts:  79

powinno działać bez problemu, czy to na pewno wersja 1.3.2.4

Magento Community
Magento Community

movi
Jr. Member

Moja wersja to 1.3.2.1. Czy błędy może wywołać kod testowy dostarczony przez Żagiel? Bo moduł mam ustawiony że nie pracuje w trybie testowym tylko normalnym.

Magento Community
Magento Community

KKKonrad
Sr. Member

Na poczatku powinieneś przetestować moduł w trybie testowym, a później dopiero działać na własnych danych.

Magento Community
Magento Community

movi
Jr. Member

Konrad, zrobiłem tak, ustawiłem swoje dane i dałem na tryb testowy, wszystko poszło ok, później wyłączyłem tryb testowy i wprowadziłem zamiast swojego numeru numer który dostałem od obsługi aby na nim testować moduł, więc wprowadziłem ten numer i wyłączyłem tryb testowy. I to się właśnie dzieje w takiej sytuacji.

Magento Community
Magento Community

KKKonrad
Sr. Member

to źle to robisz, do trybu testowego nie trzeba Ci żadnego numeru, a do trybu zwykłego nie możesz używać numerów testowych

Magento Community
Magento Community

movi
Jr. Member

No i o taki konkret mi chodziło. Dzięki Konrad.

Magento Community
Magento Community

movi
Jr. Member

Do usunięcia.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community