Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Kolejnosc boxów na stronie

matis-87
Jr. Member

Total Posts:  8

Witam,
Wie ktos moze jak ustalic kolejnosc nowo dodanych boxow?? idac zgodnie z instrukcja ladnie powstaje nowy box, ale pod koszykiem przed “porownywanymi produktami” co jest lekko denerwujace....
Jesli ktos wie jeszcze jak wyrzucic box “popularne tagi” to rowniez bylbym bardzo wdzieczny:)...lub chociaz gdzie zawartosc tego boxu mozna edytowac??
Pozdrawiam

------
edit:
Znalazlem odpowiedz na moje drugie pytanie-wystarczy wylaczyc w PA->konfiguracja->zaawansowane->Mage_tag na “wylaczone”. Mam nadzieje, ze to tylko wylacza ten box i nic wiecej??:) ktos rozwiazal tak ten problem??
Ciagle jednak nie wiem jak ustawic kolejnosc wyswietlania boxow po lewej stronie…

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

KKKonrad
Sr. Member

Total Posts:  79

musisz używać w xml-u argumentów after i before dla tego bloku

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community