Magento Forum

Sfaturi pentru promovare! 

prunica
Jr. Member

Total Posts:  1

Salut as dori sa stiu si eu o strategie de optimizare pe anumite cuvinte cheie la magazinul meu.
Cuvintele cheie ar fi :telefoane dual sim,nokia dual sim,iphone dual sim, si as dori sa stiu cum ar trebui si unde sa pun cuvintele cheie,cum este cel mai recomandat si care sunt.

Fiecare produs si categorie are camp de Meta title,keywords si description.Este necesar ca sa pun cuvintele astea cheie la toate produsele sau sa alternez adica la o anumita categorie sa promovez doar nokia dual sim ...etc? Title-urile cum sa le pun ?Doresc sfaturi va rog.

Nu vreau sa pun mai multe cuvinte cheie pentru ca nu doresc sa fiu gasit dupa alte cautari,acestea sunt cele mai bune si doresc doar pe acestea.
Sunt constient nu ma astept la prima pagina curand,doar doresc sa primesc cateva sfaturi cum sa aranjez totul pe acolo,am tot citit tot felul de topicuri foarte multe dar nu am gasit ceva scurt si la obiect cam la ce doresc eu,asa ca orice sfat este bine primit.

Si as mai dori sa stiu ce ar trebui sa fac infara de keywords,title,description ce ar mai putea ajuta sa ma ridic pe keywords-urile acelea.

Va multumesc,
Prunica.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top