Magento Forum

Magento Kuruyoruz Ama Kullanabilecek Miyiz? 

CaGa
Jr. Member

Total Posts:  2

Merhaba,

Gordugum kadari ile Magento’nun Turk kullanicilari sinirli, veya bir baska deyisle daha yeni yeni olusmaya basliyor. Merak ettigim nokta, magento yu alip her turlu ayarini yaptiktan sonra mevcut Turk Bankalari ile entegre edebiliyor muyuz? Ornek vermek gerekirse merak ettiklerim:
- Garantinin veya Is bankasinin sanal POS unu kullanabiliyor muyuz [ veya baska bir Turk bankasinin]?
- Bunun icin kendimiz mi bir modul yazmaliyiz?  Form’da da birkac tane modul gordum ancak anladigim kadari ile cok uzun omurlu olmamislar. Satan arkadasin sitesi kapali..
- Eger entegre olmuyorsa , diger cozum alternatifleri nelerdir? Paypal vs mi ? Hukuki olarak bu sorun cikarmaz mi? Gercek anlamda e-ticaret yapacaksaniz, gene sizin kendi sirketinize ait banka hesaplarina bu paranin girmesi daha saglikli olacaktir gibi geliyor.

Bu ve bunun gibi konularda biraz daha aydinlatici olabilirseniz sevinirim. Konu netlesene kadar ben hala site’mi gelistirmeye devam edip, karsilasip cozebildigim problemleri de post etmeye devam edeyim.

Fikirler / Aciklamalar icin Simdiden Tesekkurler,

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

izzet
Member

Total Posts:  74

Merhaba 3 aydır bende magento sitemi yürütmekteyim..
şu an sadece eft ile çalışıyoruz..
sanal pos başvurusu yaptım 2 hafta önce
magento connecte eklenen garanti 3d secure sanal posu satın almayı düşünyordum.
ama dediğiniz gibi site kapalı..
Birilerine yazdırmak istesek çok fiyat isteyeceklerdir..
veya ortak toplanıp yazdırabiliriz..

Åžu an bekliyoruz bakalım…

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top