Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Page 2 of 2
Instalace

Zer0
Member

Total Posts:  52
Prague / Czech Republic

MiRaS: Daný soubory na FTP smaž a vytvoř si je na disku a nahraj na FTP. Pak už by jim měli jít práva normálně nastavit.

Pamatuju si, že jsem tohle nÄ›kde taky Å™eÅ¡il a když jsem s tím takhle “čachroval”, tak to pomohlo. smile

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

MiRaS
Jr. Member

Total Posts:  5

Díky za radu, trochu “čachrů” pomohlo, ale vzápÄ›tí další problém :(

Frontend: “Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 40 bytes) in /www/doc/www.ukaprika.cz/www/magento/lib/Zend/Db/Adapter/Abstract.php on line 927”

Backend: “Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 256 bytes) in /www/doc/www.ukaprika.cz/www/magento/app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/Dashboard/Orders/Grid.php on line 29”

Magento Community
Magento Community

Zer0
Member

Total Posts:  52
Prague / Czech Republic

Potřebuješ zvýšit memory_limit (minimum je alespoň 32M, pokud si dobře pamatuju).

Napiš na hosting, pokud nevyhoví, tak doporučuji hostovat u ToJeOno.

Magento Community
Magento Community

MiRaS
Jr. Member

Total Posts:  5

Takže u active24 je zvednutí na 32M dost drsně zpoplatněno, hledám tedy nějaký pokud možno free hosting na testování a potom se poohlédnu po nějakém kvalitním placeném ale ne zlodějském smile

Magento Community
Magento Community

Martin
Guru

Total Posts:  445
Brno | London | Los Angeles

Tak si to nainstaluj na localhostu, otestuj si to a až to budeš mít vyzkoušený a odladěný, tak to šoupni na nějakej placenej hosting ...

Magento Community
Magento Community

Prtik
Jr. Member

Total Posts:  3

Kdyz chci spustit instalaci na lokalu (IIS na WinXP), tak mne to hodi na

https://localhost/magento/index.php/install/
a tim to konci. Nejsem schopny to rozjet bez zabezpeceni.

A jeste jeden dotaz. Jak odstranit z adresy “index.php”? Leze mi to tam ve frontendu i v administraci.

Predem diky za nakopnuti spravnym smerem.

BTW: PHP i MySQL mam nainstalovane - bezi mi na lokale ZenCart.

Magento Community
Magento Community

Martin
Guru

Total Posts:  445
Brno | London | Los Angeles

IIS nemám, používám na lokále XAMPP v XP a nebo pak přímo Apache / PHP / MySQL v linuxu. Hledání ve fóru vyhodilo plno odkazů, například tenhle:

Magento and IIS - Guide to a successful installation!

Part 1: http://mymagentoworld.com/index.php?q=node/2
Part 2: http://mymagentoworld.com/index.php?q=node/3
Part 3: http://mymagentoworld.com/index.php?q=node/4

V části 3 jsou odpovědi na oba Tvoje problémy ...

Magento Community
Magento Community

Prtik
Jr. Member

Total Posts:  3

Martin:
Diky za nakopnuti grin
Reseni problemu s prebytecnym /index.php/ v ceste tam sice nebylo, ale to jsem vyresil nastavenim rewrite v .htaccess.

Magento Community
Magento Community

poustevnik
Jr. Member

Total Posts:  2

iguru - 13 April 2008 10:01 AM

No a co wget? to se takhle clovek pripoji konzoli na server, stahne na nej tech 5MB, rozbali… a je to hned. Servery mivaj vetsi rychlost tez 256kb/s wink teda samozrejme pokud je hosting na linuxovem serveru. Jinak s konzoli a stahovanim na Win nevim.

Tak to je přesně ta informace, kterou celý večer hledám, je to to, co potřebuji, .. akortát to neumím.. :-( Nešlo by mi to sem nějak polopatě popsat? Nebo alespoň napsat link na stránku, kde nějaký takový návod najdu.

Díky moc* grin

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top
Page 2 of 2