Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

megnto hakkında bır kac soru
 
fatihsim
Jr. Member
 
Total Posts:  2
Joined:  2009-10-02
 

S.A.

Bir kac konu hakkında bilgi almak isterim forumdan shop acıldıgını gordum ve gercekten ender calısan magentolardan oldugu ıcın bılgıne ıhtıyacım var.

öncelikle seo kısmı nasıl gercekten siteyi google da ust sıralara tasıması hazır scrıptlere gore nasıl (ideasoft veya hemenal a göre )

ve ikincisi sorun cıktıgında yardım alabılecegımız bırılerı varmıdır

yardımcı olursan sevınırım

 
Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
 
XemreG
Jr. Member
 
Total Posts:  6
Joined:  2008-12-07
 

Suan için bir turkce destek sitesi göremedim. Bunun nedeni sanırım magento nun brokratik kuralları. Bir arkadaş magentotr diye açıcaktı sanırım bundan 1 sene yada daha evvel ama magentodan aldığı cevapla vageçti sanıyorum. Yurt dısında magento için teknikdestek veren şirketler vs gördüm. Fakat türkiyede fazla tanınmadıpından sadece bu forum olduğunu sanıyorum.

 
Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top