Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Attributum beállítások

Slidey
Jr. Member

Total Posts:  7
Budapest, Hungary

Sziasztok!

Hogyan lehet az attributumokat sorba rendezni? Ha megfeszülök sem találom…
Köszi!

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Slidey
Jr. Member

Budapest, Hungary

Rájöttem :D

Magento Community
Magento Community

Slidey
Jr. Member

Budapest, Hungary

Segítség! Nem értem (bár ez nem csoda)!

Tegnap este még simán működött a shop. Most, ha szeretném megnyitni valamelyik katalógust a következő hibát kapom:
Invalid attribute requested: tax_class_id.

Van ötletetek, hogy mitől lehet és mi a megfejtés?

Magento Community
Magento Community

Pro Digital
Sr. Member

Total Posts:  110
Hungary

melyik attributumok? tök jó lett volna ha leírod hogyan… nem csak azt hogy rájöttél smile
Melyik verzió van fennt? Illetve nem nagyon értem a kérdést de biztosan a tulajdonságoknál nem stimmel valami smile
Nekem még a 0.9 van fennt és azzal csak apró gondok voltak… bár a szervert 2 napig konfigoltuk rá…

Magento Community
Magento Community

Slidey
Jr. Member

Budapest, Hungary

Pro Digital - 08 April 2008 10:22 AM

melyik attributumok? tök jó lett volna ha leírod hogyan… nem csak azt hogy rájöttél smile
Melyik verzió van fennt? Illetve nem nagyon értem a kérdést de biztosan a tulajdonságoknál nem stimmel valami smile
Nekem még a 0.9 van fennt és azzal csak apró gondok voltak… bár a szervert 2 napig konfigoltuk rá…

Elnézést, teljesen igazad van! Tényleg leírhattam volna, bár emlékeim szerint annyira triviális volt a megfejtés, hogy nagyon.
A továbbiakban tartom magam ehez.
Azóta néhány más project kötötte le a figyelmemet, de most újra Magento áll az érdeklődés középpontjában.
Ha valakinek van joga hozzá, akkor szerintem ezt a topic-ot törölje, lévén semmi értelmes nincs benne.
Az attribum hibát egy serverhiba okozta, semmi köze nem volt a Magento-hoz. A szolgáltató megoldotta, a hiba okárol és mibenlétéről infót nem kaptam, azóta semmi ilyen nem fordult elő.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top