Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Polskie tłumaczenie - zakończone

_
Sr. Member

Total Posts:  152

.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

palmiak
Jr. Member

Total Posts:  3

Kilka błędów

Front end
40 - Podsuma zamówienia - ja rozumiem, że to jest “Subtotal"… nie wiedzieć czemu ale pojÄ™cie podsumy wg mnie Å›rednio tu leży. MuszÄ™ zerknąć jak merlin.pl to rozwiÄ…zaÅ‚.
41 - Użyj spacji aby oddzielić tagi. Użyj apostrofów( ,- nie jestem pewien, ale wygląda na urawane. Oczywiście całkiem możliwe, że reszta jest rozrzucania w kolejnych polach)
79 - Zestaw jest niedostÄ™pny w obecnej chwili , poprawnie jest, ale czy nie lepiej by brzmiaÅ‚ “Zestaw jest chwilowo niedostÄ™pny”
82 - Odzyskaj swoje hasÅ‚o tutaj , po co to “tutaj” ? Nie wystarczy “odzyskaj swoje hasÅ‚o” albo nawet “odzyskaj hasÅ‚o”
137 - Podsuma - tak jak na poczÄ…tku
148 - za <strong>%s/każdy</strong> - nie wiem czy ten “/” jest tu potrzebny. W koÅ„cu “/” znaczy tyle co “za” 5zÅ‚ za każdy czy chwilowo nam wychodzi za 5 zÅ‚ za każdy
155 - Zanim przejdziesz do sklepu zanotuj klucz szyfrujący (Magento wykorzystuje go do - na pewno w całości?
176 - Currently Shopping By - obecnie kupowany przez
268 - Przejdź dalej do szczegółów pÅ‚atnoÅ›ci - można usunąć sÅ‚owo “dalej”
292 - %d Recenzja(i) - moze lepiej to odwrócić, wtedy będzie można pozbyć się naiasu. Recenzje: %d
406 - %d produktów - chyba warto zrobić tak jak jak z recencjami

Poza tym niektóre słowa zostały napisanae wielkimi literami. Chyba lepiej je napiać małymi a potem najwyżej stylować czy coś.

Musze odszukać jeszcze miejsce występowania tych angielskich fraz. A następnie przeglądam resztę dokumentu.

Ale i tak gratulacje. Oby tak dalej.

Magento Community
Magento Community

_
Sr. Member

Total Posts:  152

.

Magento Community
Magento Community
Magento Community