Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento ve YTL

alibaba16
Jr. Member

Total Posts:  1

Evwet arkadaÅŸlar türkiyeden olan yada olmayan türkiyede yaÅŸamayan ama dilimizden anlayan herkese selamlar.Evet türkçe yazılmış birkaç topic vardı.Ä°yi dilek mesajları vermiÅŸ arkadaÅŸlar.Ben biraz daha teknik bir konuya dalmayı tercih ediyorum.Ä°ncelediÄŸim kadarıyla sistemden YTL para biriminden haliyle bahseden olmamış.Aynı zamanda da payment yöntemleri türkiye’de pek kullanılır cinsten deÄŸil.Paypal var ama oda eziyetli.Bu konuyla ilgili bizde farklı çalışmalar yapıyoruz.Fikirlerimizi ve önerilerimizi burda paylaşırsak daha etkin bir yol bulabiliriz kanısındayım.Birde tabii beta sürümünde olmasıda bir dezavantaj.Ama unutmamamalıyız ki beta olan birçok yazılım güldür güldür hayatımızda GMAIL gibi...Sanırım 3 yıldır beta.

Tüm dostlara selam olsun.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

angelside
Jr. Member

Total Posts:  8

Türkiye için ödeme sistemi ne olabilirki ? Şu yöntemler olabilir:

* sanal post (API banka veriyor, modül yazmak gerek)
* Havale/EFT (ödeme bildirimi yapılır ve ödemenin takip edilip onaylanması gerek)
* PTT çeki (ödeme bildirimi yapılır ve ödemenin takip edilip onaylanması gerek)

YTL konusunda, sanırım kurcalamıştım, eklenebiliyor olması lazım.

Yazılım sanki biraz ağır iÅŸliyor gibi geldi bana…

Magento Community
Magento Community

feritk
Jr. Member

Total Posts:  6
istanbuL

Mesela belirli POS lar tanıtılsa nasıl olur?
Sadece sabit alanlarını ekleriz, kullanıcı tanımlı kısımlarnın girşini yapıtğında direkt kullanır.
Garanti / World / Finans / Akbank gibi bankaların posları olsa falan..

Sesli düşünüyorum. Artık herkesde kredi kartı var

bi de… “kapıdan ödeme” diye birÅŸey de eklemeli derim.

saygılarımla

Magento Community
Magento Community

BatoR
Jr. Member

Total Posts:  1

http://www.4kafadar.org/yazi/paypal-turkiyeye-odeme-yapiyor/

paypal sorunu da ortadan kalkmış görünüyor arkadaÅŸlar. Google Checkout’u da yakından takip ediyorum. Åžu an içinde bir katkıda bulunamasam da, bir süre sonra rahata kavuacağım (zaman açısından) çevirilere ben de yardımcı olabileceÄŸim inÅŸallah.

Kalın sağlıcakla

Magento Community
Magento Community

tranhung
Jr. Member

Total Posts:  22

Çok merak ettim. Magento forum sistemi nedir aceba?
vách ngăn vệ sinh

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top