Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Page 7 of 7
Prekladanie Magento v1.0

pavol
Jr. Member

Total Posts:  8

Ahojte,

Mal som nainstalované magento na crucialwebhost.com bezalo to tam dobre. POtom aj na simplehelix.com tam to slo neuveritelne dobre a maju najlepsi zakaznicky servis aky som zatial zazil. S vsetkym vam pomozu aj na vase scripty sa pozru. SOm normalne nechapal. Chcu naoaj zakaznika nie len peniaze....

V SR magento bezi tiez velmi dobre ale potrebujete na to skonfigurovany server. Ja som mal magento moznost testovat na www.elbiahosting.sk bezalo to tam vynikajuco. Na domains.sk magento bezi na ich servroch len sa musite pytat na servrer urceny pre konfiguraciu magenta. Maju totiz este aj servre kde je php 4 na ktoych by vam magento nebezalo. Ak vsak magento zatazi server viac ako je u nich optimu tak vam odporucia aby ste si zriadili virtualny server alebo vam daju obmedzenie aby ste im server uplne nevytazovali na ukor inych klientov.

Webhosting v SR je podla mna dobra volba vzhladom na minimum vypadkov spojenych so zemetrasenim ci hurikanom a hlavne vzhladom na vzdialenost ak mate zakaznikov zo SR. Odozva pri servroch z USA je casto 4x horsia co vam moze spomalit hlavne ftp stranok na vas server a podobne. MOje stranky www.dobreknihy.sk som prehodil na simplehelix kde magento bezi svizne ale ked som mal uploadovat moje staticke stranky pri kazdej zmene dinamickej sablony na server to trvalo vzdy niekolko nasobne dlhsie. Preto som sa vratil k servru na domains.sk

Simplehelix vsak umoznuje zaujimavu vec. Za maly poplatok ziskate moznost pridavat add-on domeny a mate nad nimi kontrolu. co by v priapde magenta a viacerych shopov na jednej instalacii mohla byt velka vyhoda, pretoze vidite adresarovu strukturu vasich domen.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Ederon
Jr. Member

Total Posts:  27
Heart of Europe

Najnovsia verzia je pravdepodobne tu, t.j. na stranke Magenta

http://www.magentocommerce.com/langs/download/37

Magento Community
Magento Community

Wirus
Jr. Member

Total Posts:  1
Nitra

Musim sa pridat k podakovaniu za preklad… velmi pomohol.

Ak mozem do buducnosti nejak pomoct dajte vediet.

Este raz dik…

Magento Community
Magento Community

quatermain
Jr. Member

Total Posts:  9

síce to je už mŕtva téma, ale dako asi nefunguje preklad na novú verziu 1.1.8 aj ručne daný upload nefunguje, zostáva stále anglicky všetko

Magento Community
Magento Community

pejter
Jr. Member

Total Posts:  6

chalani, ja som ochotny pomoct s prekladom. totiz s anglictinou nemam problem a aktivne prekladam. chcem aby sme mali aj my konecne locale....sme jedni z poslednych ktori to este nemaju....mohli by sme to spravit pre verziu 1.1.8. akurat mi dajte navod akym sposobom sa to preklada....ked budem mat cas, pretoze toto nie je jedina vec na ktorej robim, tak popracujem na tom…
*inac niektore terminy by som neprekladal...ako som si vsimol tak tu spominate vyrazy ako cache....pricom tieto vyrazy sa neprekladaju.. pretoze by stratili vyznam.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top
Page 7 of 7