Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Prośba o pomoc. 

momo811
Jr. Member

Total Posts:  9

Witam.

Mam “malutki” problem z osadzeniem menu z efektem rollover. We wszystkich nowych przeglÄ…darkach dziaÅ‚a bez zarzutu. Stety bÄ…dź niestety klient zażyczyÅ‚ sobie aby strona dziaÅ‚a również pod Internet Explorer 6.
I tu się zaczynają schody. Efekt rollover nie działa.
Jeśli zaprojektuje w osobnym pliczku testowym owe menu o dziwo działa, ale kiedy osadzę gotowy projekt menu w header.phtml już przestaje działać sam efekt rollover.
Przetestowałem dzisiaj chyba wszystkie możliwe sposoby i na niewiele się to zdało.

Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

s.m.wojcik
Jr. Member

Total Posts:  8

Myślę, że najlepiej by było napisa cođ więcej. Wkleic kod, albo link do strony na której wspomnianego oczekujesz efektu. bez tego nie ma szans na jakąkolwiek poradę. No, może od jasnowidza smile

Spróbuj też na forum bardziej zbliżonym tematycznie do CSS/JS.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top