Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento Konusu
 
ArzumReklam
Jr. Member
 
Total Posts:  9
Joined:  2009-06-19
 

Merhaba Arkadaşlar Magentoyu tanıyalı 1 hafta oldu.. hemen kurdum.. hostunuz ile ilgili bir sorun yoksa genelde sorunsuz kuruyor.. Örnek data ile ilgili bir takım sıkıntılar olsada yükleniyor ama tavsiyem örnek datayı yüklemek yerine sıfırdan kendi datalarınızı oluşturmak..

Genel olarak biraz hantal olması dışında oldukça iyi bir yazılım. Biraz karmaşık olmasından dolayı ilgilenenler çabuk bıkıp hemen atıyor biraz kurcalamanızı tavsiye ederim.. zira bende ilk başlarda çok zorlandım ama sonuçta bir bir php web yazılımı her yerini editleyebileceğiniz bakabileceğiniz açık bir yazılım..

Biraz kurcalayın.. YerelleÅŸtirin, öğrenin daha güzelini yapın… neyse bu yazılım konusunda msn üzerinden paylaşım yapabileceÄŸim arkadaÅŸlara ihtiyacım var bildiÄŸimi anlatırım bilmediÄŸim sorarım teÅŸekkürler. ilgilerin özel atması rica olunur.

 
Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top