Magento Forum

Γεια σας…

GBA
Jr. Member

Total Posts:  8
Τρίκαλα - Αθήνα

Γεια σε όλους σας,

ας κάνω εγώ λοιπόν την αρχή και ας οργανωθούμε και για την Ελληνική έκδοση του Magento. Υπάρχει ενδιαφέρον για την ελληνική μετάφραση; Ποιος θα βοηθήσει;

Καλή αρχή.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Dyrer
Jr. Member

Total Posts:  6

Βλέπω δεν είμαι ο μοναδικός Έλληνας εδώ.
Προς το παρόν θέλω να δοκιμάσω πρώτα αν έχει αυτά που θέλω να έχει και μετά μπορούμε να προχωρήσουμε

Magento Community
Magento Community

GBA
Jr. Member

Τρίκαλα - Αθήνα

Πιστεύω φίλε μου ότι αν δεν τα βρεις στο magento δεν θα τα βρεις πουθενά αλλού. Εκτός και αν πας σε custom λύση τότε. grin Επίσης μπορείς να τα προσθέσεις τα δικά σου τα επιπλέον, με λίγο διάβασμα του ZF.

Εξάλλου δεν μας βιάζει η μετάφραση μιας και δεν έχει καταλήξει η ομάδα της Varien πως θα γίνονται οι μεταφράσεις.

Magento Community
Magento Community

Dyrer
Jr. Member

Total Posts:  6

αν και μετά από αρκετό καιρό, εχω πρόβλημα στην εγκατάσταση δηλαδή ακόμα δεν έχω κατεφέρει να το εγκαταστήσω σε WAMP

Magento Community
Magento Community

magnet0
Jr. Member

Total Posts:  29
Heraklion, Crete

Geia sas,

mou fenete poly kalo touto edo to ecommerce paketo…
8a h8ela na boi8iso ... yparxi kati pou exete kani ? h pou xriazete ena xeraki gia na teliosi?

kalh sas mera
magnet0

Magento Community
Magento Community

nikos katsikanis
Jr. Member

Total Posts:  17
Scotland

γεια σου. μένω στο σκοτία 20 χρονιάρα. Îœ’ αίρεσαι Magento Πόλη!  Eίναι ένας καλός χρόνος στην Ελλάδα τώρα για το ηλεκτρονικό εμπόριο?
Ελπίζω να δω την επιτυχία του magento στην Ελλάδα δεδομένου ότι μπορώ να ψάξω τις επιχειρησιακές ευκαιρίες με τους ελληνικούς ανθρώπους μου.

Magento Community
Magento Community

paranic
Jr. Member

Total Posts:  5

και εγώ εδώ είμαι παιδια ! grin

Magento Community
Magento Community

msroot
Jr. Member

msRoot is in the house..eimai telika poli texeros giati meta apo megali eurena panw pou pigena na kanw kati vgenei to .magento. ilikrina es8anome poli tixeros. i upo8esi einai pos 8akanw tin metafrasi . ap oti eida einai se csv kai 8a ginei sto excel. den exw kanei akoma egatastsi alla monizw pos edw 8a katalixw. uparxei kapios upeu8inos gia in petafrasi gia na dianemi ta komatia? exw kanei kai alles metafrafeis se .po . oxi se csv . Lipon as arxisoume ...ap oti eida edw http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/758/ uparxei to arxeio ...an den uparxei kapios as xwrisoume to arxeio metaximas ...apantiste mou edw ..msRoot smile

Magento Community
Magento Community

GBA
Jr. Member

Τρίκαλα - Αθήνα

Έχω μιλήσει και με τον Γιάννη (aka magnet0) και το ξεκινάμε άμεσα. Έχω κατεβάσει το σχετικό αρχείο και αύριο θα σας πω ποια κομμάτια και πότε θα ετοιμάσω εγώ. Δείτε και εσείς το αρχείο και να το ξεκινήσουμε άμεσα.

Magento Community
Magento Community

GBA
Jr. Member

Τρίκαλα - Αθήνα

Επίσης έχει ανοιχθεί σχετικό θέμα για την Ελληνική μετάφραση και καλό να συνεχιστεί εκεί η κουβέντα. Εδώ απλά ένα χαιρετισμό και να δίνουμε το παρόν.

Ευχαριστώ.

Magento Community
Magento Community

paranic
Jr. Member

Total Posts:  5

msroot grin
to oti eine csv den simeni oti prepi na to kanis edit se excel grin
paizi kai na tou xalasis ta CF/LF grin

Magento Community
Magento Community

msroot
Jr. Member

ok GBAeuosown exeis ksekinisei pes mas pia arxeia exeis parei esi gia na mirastoume ta upolipa! opios 8elei na simetasxei edw einai ta arxeia http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/758/#t6347 ...
GBA kane dianomi na ksekinisoume ...

paranic pion editor na xrisimipioisoume ..egw sini8ws xrisimopiow to N++..exeis na prwtineis kati?

Magento Community
Magento Community

nikosrf
Member

Total Posts:  47
Thessaloniki | Greece

Παιδιά είμαι και εγώ μέσα…

***δουλεύω σε mac

Magento Community
Magento Community

periklis1986
Jr. Member

Total Posts:  2

Paidia ehw agorasei to daily deal apo tin adomedia pou kanei run sto Magento. Alla thelw kapion na me voithisei pou xerei kala to magento. tha thela kapion na mou stisei to site etoimo na paei public. Diladi na enosei ta payments, na kanei tis metafraseis se olo to website, na anoixi selides gia ta terms kai condistions kai alla. Pios Th thele na sinergastoume?

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top