Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Informatii magento

dorudm
Jr. Member

Total Posts:  2

Salut,
Sunt si eu interesat de ceva documentatie magento, orice documentatie ( cum functioneaza, pro & cons, reviews, comparatii cu alte platforme ). Eu am ceva experienta pe magento, impreuna cu inca un programator am creat un site maricel (eu ocupandu-ma de partea html/css mai mult).
Sunt interesat de asta deoarece vreau sa fac un proiect de diploma bazata pe magento, mai mult ceva in genul “Modificari aduse platformei magento”. Modificarile le stiu rasberry, dar am nevoie si de multa documentie, trebuie sa scriu f multe pagini :D si nu le pot umple doar cu informatii despre modificari :D.
Daca documentatia ar fi in romana ar fi grozav, dar e ok si dak e in engleza, o sa o traduc smile
Eu am gasit http://www.magentocommerce.com/design_guide si diferite review-uri despre magento ale altor programtori, pe blogurile lor.
Mersi

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top