Magento Forum

Page 1 of 3
Nazdarek Vsem

richard12345
Member

Total Posts:  37

Chci vas vsechny pozdravit v cesku a rict ze se mi konecne podarilo nainstalovat Magento na server a jsem strasne stastny gringrin

Jinak chcu se zeptat jak se vsichni mate a co delate grin

Richard

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Total Posts:  331
Děčín, Czech Republic

Mam se dobre, dekuji za optani. Jsem zvedav, kdy vyjde dalsi verze Magenta. Kdykoliv si neco opatchuji a neco rozchodim, do 12 hodin vyjde nova verze wink
Trochu mne prekvapuje, ze mate vsichni takove problemy s instalaci, asi mam dobreho konfiguraka serveru, ale nikdy jsem s tim zadny problem nemel ani na nasich serverech, ani na lokale.

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

No a co delam? Hadam se s odesilanim newsletteru, ktere nefunguje, zkoumam jak funguje contact use a tak. Uz jsem rozchodil cenik postovneho na ceskou postu, tak jsem zvedav, kdy to predelaji. No a az se budu hodne nudit, doprelozim verzi 8.x wink

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

Mimochodem, máme téměř konec února, Magento má vyjít v 1q 2008, tak nevim nevim, jak se to stihne, když je momentálně verze 0.8. Ale na druhou stranu se nechám rád překvapit.
No a abych tu jenom tak netlachal a neplakal, založil jsem českou skupinu a tudíž je tam možnost blogovat své postřehy.

Magento Community
Magento Community

richard12345
Member

Huj,

to jsem necekal tak brzou odpoved grin

Ja mel strasne problemy s installaci zaprve ja byl na share hosting a oni tam byli na hlavu tak jsem predevcirem koupil vlasni server on jedne spolecnosti a ti kluci tam jsou super, jednak mi pomohli naistalovat Magento a pred tim vsechno na tom serveru updejtovaly at to jede grin

Ja doufam ze s tou novou verzi vyjdou do konce pristiho mesice to by bylo super, ja s magentem hral jenom dneska poprve a konstatuji ze to to je ten nejlepsi program ktery jsem zatim pouzival. Chci udelat internetovy obchod pro moji mamu a hledal jsem dobry program dlouho a nasel jsem tak jsem tu grin

Jinak to je super doufam ze budes mit prelozene vsechno jestli chces pomoc tak mi rekni co mam prelozit ja rad pomuzu.

Jakou skupiu si zalozil??? kde je jak se tam dostat???

Zatim Cao grin

Magento Community
Magento Community

richard12345
Member

Ups.... uz mi doslo jakou skupinu myslys grin ja myslel ze mluvis o spivaci skupine grinLOL
Uz sem se pridal
Dik

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

Nerad ti kazím náladu, ale co vím o vývoji softwaru, tak jsou pravidla, která vždycky vyjdou. Třeba, že se nikdy nestihne termín wink ale nechám se američanama klidně mile překvapit. Co se týká Magenta, ano je super, nebo přinejmenším bude. Momentálně mě trochu děsí vysoká verze/množství nefunkčností. Ale to se určitě podá.
Jinak ano, určitě je dobré mít vlastní server, i když my uvažujeme o poskytnutí hostingu na Magento ostatním, přecijenom už s tím máme zkušenosti.

Add zpívající skupinu, na to pozor, to mne rodiče vždycky zakazovali, takže nechtějte mě slyšet zpívat!!! To by také mohl být konec komunity Magenta.

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

A doufám, že nikdo nenapíše před sedmou, ať můžu jít také spát. Že já blbec se přihlásil k odběru novinek wink Vždycky mě to probere a jdu se kouknout kdo co napsal.

Magento Community
Magento Community

richard12345
Member

No mel jsi 16 hodin doufam ze si se vyspal dobre grin

No a amici jsou na tom taky spatne, vzdycky jsou pozde nez reknou grin No ale ja myslim a doufam ze Magento tim na tom pracuje v plnem, na to ze to je zatim .8 verze jsou natom dobre.

Ja ted budu reinstallovat magento protoze ja blbec jsem nevedel ze musim mit tu cestinu v tom nahranaou pred install a potom hcu tam i nahrat ty skusebni data at si mam s cim hrat zatim grin

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

to není pravda.
Počeštit to lze vždycky. Stačí si stáhnout české csv a umístit je do /app/locale/cs_CZ.
V administračním rozhraní vlevo dole přepnout na češtinu.
Vymazat cache (System/Cache management/Refresh All Cache)
Hotovo. Vítej v českém Magento

Magento Community
Magento Community

richard12345
Member

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa dekuji to jde ted uz mam cestinu super, tec co mam nastavit at se mi ukazuje spravne protoze mam z toho kliky haky grin
jako: Anal�zy

Dekuji

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

He? A mas stahnutou spravnou verzi csv z svn? Pak je jeste otazkou jak jsi to stahoval, protoze pokud klepes na jednotlive soubory a pak je ukladas pod win, zrusi jim to kodovani. Chce to stahnout necim kompletne a nebo nad nima davat prave tlacitko mysi a ulozit jako… Tim to zachova kodovani.
Pripadne ti muzu umistit na web zip s poslednim prekladem.

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

Tak jsem soubory s překladem pro verzi 715480 uložil na server jako zip. Upozorňuji, že je to ta moje verze z svn, kterou jsem tam poslal dne 8.2.2008 a tuďíž se už od svn může lišit. Minimálně vím už o chybě v administrátorském rozhraní, kde se zobrazuje Od a Pro místo do. Ve verzi 08 opravím.

Magento Community
Magento Community

richard12345
Member

no ja to skopiroval a ulozil to v dreamweaver do csv souboru. Ach jo to sem tomu zase dal rolleyes

Muzes tady dat ten zip to by bylo super.

Magento Community
Magento Community

richard12345
Member

To bylo rychle jeste jsem se te na to nezeptal a uz to tam je grin

Dekuji

Magento Community
Magento Community

iguru