Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

meganto 1,7 verisoyunu ürün resim ekliyemiyorum

firtina2727
Jr. Member

Total Posts:  1

meganto 1,7 verisoyunu kulanıyorum ürünelere resim ekleyemiyorum
Resim tipi ve bilgisi her maÄŸaza için ayrı belirlenmeli.  diye bir yazı var bu sorunu nasıl cöze bilirim ÅŸimdiden yardımlarınız icin teÅŸekür ederim

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

mehmet emin uygur
Jr. Member

Total Posts:  5

aldığınız hata ile ilgili ekran görüntüsü paylaşırmısın

Magento Community
Magento Community

quesa
Jr. Member

Total Posts:  15

hatayı bize göstere bilirmisiniz

Magento Community
Magento Community

salmonella
Jr. Member

Total Posts:  2

Merhabalar. Bende magento kullanmaya yeni baÅŸlıyorum. Ãœrün resmi eklerken problem yaşıyorum. Ä°mage bölümünde browse file’dan ürünü seçiyorum , upload file diyorum resmi yüklüyor ama görüntü gelmiyor. ne yapmam lazım ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Magento Community
Magento Community

salmonella
Jr. Member

Total Posts:  2

Bu hatayı almamın sebebi \"One or more of the Cache Types are invalidated: Blocks HTML output. Click here to go to Cache Management and refresh cache types.\” olabilirmi?
Bu sırada bu hatayı nasıl yok ederim.

Magento Community
Magento Community

tesaduf
Jr. Member

Total Posts:  1

merhabalar ben de magento da yeniyim.
Siteyi 1.7.0.2 sürümü ile kurdum.
birde template ekledim. Ürün eklerken ürün resmini seçiyorum. izlediğim bir video da resmi seçtiğinde hemen alt tarafına bir bölüm ekleyip resmin bilgilerini vs açıyordu. fakat bende öyle birşey olmuyor sanki resim hiç seçmemişim gibi ekranda birşey değişmiyor. Bir türlü resim ekleyemiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top