Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Fatura tasarımı ve ürün isminin değiştirilmesi

berilker
Jr. Member

Total Posts:  1

Merhaba arkadaÅŸlar, şöyle bir sıkıntım var. Fatura olarak verilen pdf\\\’in tasarımında deÄŸiÅŸiklik yapmak için uÄŸraşıyorum. Tek sayfa A4 üzerine bir nüsha deÄŸilde 3 ya da 4 nüsha yazdırmak istiyorum. Default fatura tasarımında ürün isimlerinin tamamını faturaya yansıtıyor magento ve ürün özelliÄŸi olarak da bir fatura ismi alanı ayırılmış deÄŸil. Fatura isimi olarak farklı bir isim veremiyor muyuz ürüne? Ya da bu sorunu yaÅŸayan sadece ben miyim, fatura tasarımında deÄŸiÅŸikliÄŸe giden ve örnek gösterbilecek olan varsa da çok faydası dokunur.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

toratoraman
Jr. Member

Total Posts:  4
istanbul Turkey

Magento cok iyi bilmiyorsaniz, bu sekilde duzenlemeniz zor. Fatura duzenleme modulleri var. Bu modullerden birini alarak bunu cozebilirsiniz.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top