Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Допоможіть встановити magento! 

Svitlana
Jr. Member

Total Posts:  4
Ukraine

У мене наразі виникає помилка повязана з версією PHP(Magento підтримує PHP 5.2.0 або новішу)

Я закинула в папку cgi-bin php5-cgi file і змінила .htaccess файл , так як вказано в документації по магенто, мета - встановити PHP5 як набір CGI binary і змінити веб-сервер (Апач), щоб використати його замість типового PHP4.
Результат нульовий - invalid PHP version

http://skorbenko.net/

На хостингу є встановлені 2 версії пхп 4 і 5.2.8.
В мене в спанелі пише версія php5.2.8. Та чомусь не працює зі змінами і без них теж((.
Як вирішити несправність?

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

atykhonov
Jr. Member

Total Posts:  10
Lviv, Ukraine

Svitlana - 04 March 2009 06:06 AM

У мене наразі виникає помилка повязана з версією PHP(Magento підтримує PHP 5.2.0 або новішу)

Я закинула в папку cgi-bin php5-cgi file
і змінила .htaccess файл , так як вказано в документації по магенто, мета - встановити PHP5 як набір CGI binary і змінити веб-сервер (Апач), щоб використати його замість типового PHP4.
Результат нульовий - invalid PHP version

Мабудь це тому що версія PHP так і фактично не змінилася.

Svitlana - 04 March 2009 06:06 AM

http://skorbenko.net/

На хостингу є встановлені 2 версії пхп 4 і 5.2.8.
В мене в спанелі пише версія php5.2.8. Та чомусь не працює зі змінами і без них теж((.
Як вирішити несправність?

Про які зміни йдеться мова?

Magento Community
Magento Community

Svitlana
Jr. Member

Total Posts:  4
Ukraine

Дякую, я вже розібралась.
На хостингу в пхп іні треба було прописати прямі шляхи на додатки які використовує магенто.

Magento Community
Magento Community

atykhonov
Jr. Member

Total Posts:  10
Lviv, Ukraine

Svitlana - 12 April 2009 04:54 AM

Дякую, я вже розібралась.
На хостингу в пхп іні треба було прописати прямі шляхи на додатки які використовує магенто.

Прошу. Пишіть якщо що.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top