Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Kurulum Sorunu

ceycey79
Jr. Member

Total Posts:  2

Merhaba Arkadaşlar Soyle Bir Sorunum Var Siteyı Hostuma Upload Ettım Fakat install.php yı calıstırdıgımda bombos bır sayfa gelıyor ne yaptıysam kurulum kısmına gecemedım yardımcı olursanız sevınırım ...

tesekkurler…

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

By_uLKeN
Jr. Member

Total Posts:  8

Bir ftp programı (FlashFXP, CuteFTP vs) yardımı ile dosyaları tekrar AUTO MODE ile upload ediniz. Ayrıca barındığınız sunucuda, pdo_mysql, mcrypt, curl ve gd eklentilerinin aktif olup olmadığını kontrol ediniz.

Magento Community
Magento Community

ceycey79
Jr. Member

Total Posts:  2

Hosting Niobeweb pdo_mysql curl ve gd hakkında bır bılgım yok onları artık yarın hosting fırmasını arayıp sorarım dedıgınız AUTO MODE kısmını hemen yapıcam sonucu yazarım....
tesekkurler…

Magento Community
Magento Community

sinake
Jr. Member

Total Posts:  1

sonuç ne oldu cevap vermemişsiniz.
aynı sorunu bende yaşadım FlashFXP kullanıyorum ve AUTO mod da gönderdim ancak aynı bo bir sayfa ve en üst köşede ok işareti
( --> )

Magento Community
Magento Community

radalin
Jr. Member

Total Posts:  29
Istanbul, Turkey

kullandiginiz hosting in php destegi var mi? php kodunu calistiramiyor olabilirsiniz.

Magento Community
Magento Community

equnix
Jr. Member

Total Posts:  13

Niobeweb te hostin edecekseniz oradaki yetkiliye ulaşıp siteyi magentoda kuracağınızı söyleyin. BaÅŸka bir server’a domaininizi taşıyacaktır. Bazı hosting firmaları joomla,drupal vs.. gibi cms sistemlerinin güvenli olmadığını düşünerek baÅŸka bir bu tür sistemleri kullanmak isteyenleri farklı bir servera taşıyorlar.

Magento Community
Magento Community

PipiS
Jr. Member

Total Posts:  12

ceycey79 - 03 February 2009 06:34 AM

Merhaba Arkadaşlar Soyle Bir Sorunum Var Siteyı Hostuma Upload Ettım Fakat install.php yı calıstırdıgımda bombos bır sayfa gelıyor ne yaptıysam kurulum kısmına gecemedım yardımcı olursanız sevınırım ...

tesekkurler…

bu konuya göz atın

http://www.magentocommerce.com/boards/viewthread/16203/

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top