Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento Free XML Geliştirme

MuRat UsLu
Jr. Member

Total Posts:  4
Turkey

Arkadaşlar hep beraber xml işine bir el atsak diyorum. Paketlere para vermek istemiyorum. Kendi istediğimiz gibi geliştirip değiştire bildiğimiz bir xml paketi yazalım hep beraber. Bu konu Başlığı altında paylaşalım bilgilerimizi. . Ben şimdiden incelemeye başladım tablo yapısını ve xml yapısını yaparsak eğer bu konuyu tekrar Editleyip burada paylaşacağım. Lütfen Birlik olalım. . cvs ile uğraşılmaz. . Her gün fiyat ve stok güncellemesini cvs ile mi yapacağız. . xml işini halladelim. .

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

MuRat UsLu
Jr. Member

Turkey

3 Hafta oldu kimse cevap yazmadı. . Kendi iÅŸimi kendim gördüm Elhamdulillah. . Kendi xml kodumu yazdım. Åžuan Magento’ya renk, bedende dahil xml import yapabiliyorum. .

Magento Community
Magento Community

thraine
Jr. Member

Total Posts:  5

extention i paylasicakmisiniz

Magento Community
Magento Community

MuRat UsLu
Jr. Member

Turkey

O ÅŸekilde yapmadım. Daha magento konusunda yeni olduÄŸum için magento go hakkında pek bir bilgim yok. 2 aydır magento kullanıyorum. Fakat Magentonun komple mysql veri tabanını inceledim ve dışardan herhangi bir xml den veri girilmesi için kendim php kodu yazdım. Ãœrünlerimi bu ÅŸekilde giriyorum. Yani Veri tabanına dışardan veri ekliyorum. Åžimdi yaptığım kodda hiç bir sorun yok Allah’a şükür, çalışıyor fakat biraz daha geliÅŸtirerek paylaÅŸmayı düşünüyorum. Beni takip edin, bu sıralar çok yoÄŸun olduÄŸum için fazla üstünde duramadım. .

Magento Community
Magento Community

mrged
Jr. Member

Total Posts:  2

Konu ile ilgili bir gelişme varmı kodunuzu paylaşmayı düşünüyormusnuz ?

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top