Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento Tema Düzenleme Hakkında. 

beymens
Jr. Member

Total Posts:  6

Merhaba arkadaşlar magento konusunda yeniyim ilk defa kullanıyorum bir kaç sorum olacak.

http://saatsatiyorum.com/

Adresine magento kurdum ama temada bazı yerler ingilizce mesela saÄŸda üst kısımda bulunan sepet alanında BAG yazıyor onu sepet olarak deÄŸiÅŸtirmem gerekiyor. sepete gelince şöyle bir mesaj veriyor “Place your promotion here” bunu türkçeleÅŸtirmem gerekiyor. ama yerlerini bulamadım. En üstte bulunan kullanıcı menüsünde Sign UP alanını nereden türkçeleÅŸtirebilirim ?
ve son sorum sağda bulunan duyuru alanı var ben onu oradan alıp alttaki Tweet alanına koymak istiyorum beceremedim ve duyuru başlığınıda değiştiremedim.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top