Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Instalacja Magento 1.2.0.2 na nazwa.pl

berdys
Jr. Member

Total Posts:  1

Tak jak w temacie probowal juz ktos???

Bo mi instalacja poszla prosto z gorki, jednak nie moge sie dostac do panelu admin, probowalem juz chmody 775 i 777 oraz htaccess :/
I nadal nic

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

MalT
Member

Total Posts:  71
Poland

Na nazwa nie miałem większych problemów z instalacją i konfiguracją magento ale po dodaniu 500 produktów sklepik bardzo wolno chodził.

Magento Community
Magento Community

mikolaos
Jr. Member

Total Posts:  3

instalacja na nazwie zgodnie z instrukcjÄ…

sample data
kopia media do media
odpalenie instalatora
tylko wypełniłem dane do bazy i lipa:

There has been an error processing your request.

Error in file"/app/code/core/Mage/Eav/sql/eav_setup/mysql4-upgrade-0.7.11-0.7.12.php" SQLSTATE[42000]Syntax error or access violation1142 UPDATE command denied to user 'blabla'@'77.55.45.29' for table 'core_resource' check your database quota
Trace
:
#0 //app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(292): Mage::exception('Mage_Core', 'Error in file: ...')
#1 //app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(179): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_modifyResourceDb('upgrade', '0.7.11', '0.7.12')
#2 //app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(146): Mage_Core_Model_Resource_Setup->_upgradeResourceDb('0.7.11', '0.7.12')
#3 //app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(121): Mage_Core_Model_Resource_Setup->applyUpdates()
#4 //app/code/core/Mage/Core/Model/Config.php(214): Mage_Core_Model_Resource_Setup::applyAllUpdates()
#5 //app/code/core/Mage/Core/Model/App.php(242): Mage_Core_Model_Config->init(Array)
#6 //app/Mage.php(432): Mage_Core_Model_App->init('', 'store', Array)
#7 //app/Mage.php(453): Mage::app('', 'store', Array)
#8 //index.php(52): Mage::run()
#9 {main}

jakieś pomysły?
na wszelki wypadek skopiowałem zawartośc media z sample_data do media bo w helpie jaoś było niewyraźnie to napisane ale bez zmian
wyczyściłem bazę i dałem od nowa sample.sql i lipa, to samo.

Magento Community
Magento Community

mikolaos
Jr. Member

#0 //app/code/core/Mage/Core/Model/Resource/Setup.php(292): Mage::exception('Mage_Core', 'Error in file: ...')
no fajnie
throw Mage::exception('Mage_Core'Mage::helper('core')->__('Error in file: "%s" - %s'$sqlFile$e->getMessage()));

bardzo te ... sÄ… pomocne
prawa dostępu spawdzałem

Magento Community
Magento Community

mikolaos
Jr. Member

skasowałem baze
zrobiłem nową dziewiczą
oraz zmieniłem Session storage
teraz wywalił sie bardziej cywilizowany sposób

SQLSTATE[42000]Syntax error or access violation1142 INSERT command denied to user 'blabla'@'77.55.45.29' for table 'core_config_data' check your database quota

dodałem też port w adresie bazy :3305 ale to samo

Magento Community
Magento Community

MalT
Member

Total Posts:  71
Poland

spróbuj na porcie 3306

Magento Community
Magento Community