Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Jak odstranit? 

JSilhavy
Jr. Member

Total Posts:  2

Dobrý den. Hledal jsem se strýčkem jak odstranit tabuli “Back to school” vpravo. Nalezený návod vÅ¡ak neplatí pro Magento 1.7.0.2.
Zrovna jsem taky hledal, jak odstanit logo se psem “Did you know?”. Bohužel ani tady jsem nebyl úspěšný. Když už jsem v tom psaní, prosím o návod, jak zamÄ›nit v horní liÅ¡tÄ› název Magento za logo obchodu? A nakonec, která stránka je pro patičku. Pokud je to možné umístil bych tam baner Toplistu a počeÅ¡til první řádek “ Select Store: About Us Customer Service Privacy Policy”. Jesliže nepomůže strýček Google snad pomohou členové tohoto fora. DÄ›kuji za odpovÄ›di.
.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Total Posts:  331
Děčín, Czech Republic

Zkus třeba:
Jak odstranit tabuli vpravo

Logo se mění v administraci = System -> Configuration -> Design -> Header

Patička je CMS -> Static blocks -> Footer links

Michal iguru Moc

Magento Community
Magento Community

JSilhavy
Jr. Member

Total Posts:  2

Děkuji za kladnou odpověd.
V návodu, který nefungoval jsem zašel na poslední příspěvek, kde je popsaná cesta pro verzi 1.7.0.2.
Jěště je tu problém s náčítáním stránek produktu.
Mám tabulku s produkty, když kliknu na obrázek nebo nadpis produktu na detailní popis vyhodí mi to stránku s “Whoops, our bad...”
Adresa takové stránky je ....mage//prislusenstvi/fermentacni-nadoba.html.
Pokud jsem kliknul na “pÅ™idat do košíku” produkt je v košíku. Z košíku se mi po kliknutí na obrázek nebo nadpis již detailní popis zobrazil.
Ted jsem zjistil, že se mi produkty ani v košíku neukazují.

Asi než to tady psát, bych se zeptal kdo by měl zájem mi magento shop vyladit?

Magento Community
Magento Community

Open Mage
Member

Total Posts:  35
Czech Republic

NapiÅ¡te mi PM nebo na email, mohl bych na to VaÅ¡e Magento mrknout - pokud už to není pasé, pÅ™eci jen to je ze září…

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top