Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

platobne moduly…

pejter
Jr. Member

Total Posts:  6

Chcem sa spytat niekoho zo skusenejsich, ci predvolene platobne moduly, konkretne jeden a to je platba kreditnou kartou je plne funkcny alebo nie??? V tom pripade, ak by to bolo funkcne tak kde sa nastavuje cislo uctu na ktore by mali prichadzat peniaze za tovar…
Som to skusal na localhoste s neexistujucou kartou a zobralo ju bez problemov a akoze vykonalo platbu…
V tychto platbach mam docela bordel tak ak sa najde niekto skusenejsi, kto by mi vedel vysvetlit o co tam vlastne ide a ci je to pouzitelne…

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

adnese
Jr. Member

Total Posts:  17

Zdravim,

nieco pre TB je hotove o inych sl. bankach / metodach som zatial nic nepocul. Ak tvoja fokusacia je na visa/master card a nie na maestro/cirrus etc, mozes vyuzit uz implementovane moznosti, ako napr.:

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_payflow-pro-integration-outside

Adrian

Magento Community
Magento Community

adnese
Jr. Member

Total Posts:  17

popripade kombinacia COD + external payment gateway smile

Magento Community
Magento Community