Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

POMOC! Jak dodać kod PHP do strony ? 
 
Jan2612
Jr. Member
 
Total Posts:  1
Joined:  2012-04-17
 

Witam! Na początek odrazu napiszę, że w ogolę nie znam się na budowie i możliwościach magento. Mój problem polega na tym iż musze zaisntalowac boks reklamowy systemu seopilot. Ale nie wiem w jaki sposob moge wstawic kod PHP boksu tak aby się wyświetlał bezbłędnie na stronie. Oto instrukcja od seopilot:

Pobierz archiwum
Rozpakuj archiwum na swoim komputerze, powinien wyświetlić się folder 5fd1eecddcb24d6dd7461a7f36332f93
Skopiuj folder do katalogu głównego serwisu.
Ustaw następujące uprawnienia do tego folderu: 777, oraz prawa 666 dla pliku SeoPilotClient.php znajdującego sie w tym katalogu
Umieść kod na wszystkich stronach, w tym miejscu, w którym chcesz, aby wyślwietlały się ogłoszenia. Uwaga, kod Systemu należy umieścić na wszystkich stronach Twojego serwisu.

<?PHP 
define
('SEOPILOT_USER''5fd1eecddcb24d6dd7461a7f36332f93');
require_once(
$_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/'.SEOPILOT_USER.'/SeoPilotClient.php');
$o['charset''utf-8';//kodowanie strony
$seopilot = new SeoPilotClient($o);
unset(
$o);
echo 
$seopilot->build_links();
?>

Może są jakies specjalne moduły ktore pozwolą na działanie kodu PHP ? a może ktos powie jak wkleic to bezsposrednio do szablonu ?

 
Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top