Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Modul dobirka problem

sanjaba
Jr. Member

Total Posts:  1

Zdravim použivam magento 1.6.2 stahl jsem si zde http://docs.magento.cz/modules modul dobirka ktery jsem instaloval pres magento connect manager,po instalaci se my objevila chyba stranky hlasej
Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Skoušel jsem jej najit na ftp ale pod jmenem nostress_payment jsem nic nenašel tak prosim poradte dekuji

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Jojda
Member

Total Posts:  32
Czech Republic

A ten problém je na lokále, nebo na “ostrém” shopu? Já se s tím setkal pouze na WAMP serveru na “lokále”. A protože to spíše vypadalo na chybu serveru (vícekrát a náhodnÄ›), tak jsem to neÅ™eÅ¡il, vždy to ale souviselo s tím, co se uložilo pÅ™i instalaci a odinstalaci modulů, s DB myslím ne.
Jinak na dobírku v magentu jde snadno použít “Check/Money Order”, pokud jej nepoužíváte již k něčemu jinému.

Magento Community
Magento Community

Jojda
Member

Total Posts:  32
Czech Republic

Ten je součástí instalace magenta - nastavení / prodeje / platební metody. Stačí povolit a pojmenovat “dobírka” či jinak.

Magento Community
Magento Community

Open Mage
Member

Total Posts:  35
Czech Republic

Celkem povedený modul je od německé firmy Phoenix Medien. Dobírka modul pro řešení dobírky si můžete stáhnout přes Magento Connect. Pro české prostředí je ovšem lepší volbou ten modul od NoStress Commerce - navíc je plně kompatibilní i s jejich dalšími moduly, např. s Českou PDF fakturou.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top