Magento Forum

český portál o magentu

NoStressCommer
Sr. Member

Total Posts:  106
Prag, Czech republic

zdravím příznivce magenta,

měl bych pro vás několik myslím velmi zajímavých informací

zakládáme český informační portál o magentu, který bude spuštěn během několika hodin. Tento web pojede na drupalu a sháníme pro něj jednak redaktory/správce/adminy pro různé části webu, jednak autory informačních článků. Počítáme, že kvalitní články budeme finančně odměňovat.

Rád bych ocenil práci vás všech, co jste pracovali na překladu. Jak jsem si všiml, tak překlad už není úplně aktuální, některé fráze chybí.

Myslím, že magento má před sebou světlou budoucnost, pojďmě jej společně propagovat do čech.

kontatovat mne můžete teřba na arecuk@gmail.com

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Michae1
Enthusiast

Total Posts:  826

Magento is a trademarked, and as such, we are unable to permit usage of our trademark ‘Magento’ in a domain name.
You can certainly choose any other URL to publish your site.
Please refer to our trademark and license FAQ’s at www.magentocommerce.com/license for further information.

Magento Community
Magento Community

NoStressCommer
Sr. Member

Prag, Czech republic

hi michael,

ok, I understand

Magento Community
Magento Community

Rdm
Member

Total Posts:  38
Ostrava

Koukám, že menší problém s doménou. wink ale jak to vypadá? hodíte odkaz?

Magento Community
Magento Community

NoStressCommer
Sr. Member

Prag, Czech republic

projkt jsme rozjeli, ale nechci tady moc šaškovat s doménou, adresa je magento a pak tečka česká koncovka ... všichni pomocníci jsou vítaní

tak jsem se trochu zabýval poblemtikou licence a ochranné známky ... mají ochrannou známku regisrovanou pouze v US, kde tedy platí jejich zákony ... avšak právní ochrana v ČR je právní ochrana v ČR a tudíž mi nikdo nemůže zakázat používat slovo magento v českých doménách (ale nejspíš ani v jiných typu com a net atd) ... takže no stress

mimochodem, rozjeli jsme podik www.NoStressCommerce.cz, kde hodláme nabíze naše služby ohledně magento ... už máme tři klienty ... avšak stále sháním spolupracovníky a kolegy do podniku

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Total Posts:  331
Děčín, Czech Republic

Tak jsme právÄ› rozjeli demoobchod pro verzi 0.8.17240 na adrese obchod, pokud se chcete podívat do nastavení, můžete si blbnout v admin sekci. Uživatel je “pokus” heslo: “omylomyl”
Určitě stojí za to si tuto verzi prohlédnout, navíc je v ní poslední překlad, který jsem právě dodělal, tak hlašte chyby, ať ho doladíme. Jenom je škoda, že jsou s touto verzí takové problémy na lokále a že zase všechno překopali. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte mi napsat.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top