Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

mobilnézeten product image

uniquevisitor
Jr. Member

Total Posts:  13

sziasztok,

a lenti linken található leírás alapján elkészítettem félig az áruházam mobilra optimalizált változatát. Felismeri a böngészőt (eszközt) és automatikusan átváltja. A gyári iphone témát módosítgattam kicsit így már van főoldal stb. A termék adatlapon a részletes leírást is sikerült megjelenítenem, mert magától nem mutatta.

A termék fő képét eredeti méretben mutatja. Hogyan lehet ezt átméretezni? Az is jó lenne, ha rákattintva megmutatná (akár új ablakban, lapon) csak a teljes képet.

A további képeket sem jeleníti meg ez az iphone téma, ha több tartozik a termékhez. Ezeket hogyan lehet megjeleníteni? (szintén jó lenne ha kattinthatóan max méretben letöltené a mobil kliens. Nem kellene semmi ajax galéria semmi...)

Ez az egy hiányzik a használható mobilnézethez, remélem tudtok segíteni.

köszi

http://magebase.com/magento-tutorials/how-to-mobilize-your-magento-site-for-iphone-android-mobile-commerce/

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

uniquevisitor
Jr. Member

A főkép átméretezését megtaláltam, a css ben kellett átírni.

.product-essential .product-img-box .product-image img { width:100%; }

de hogyan tudom a mobil nézetben a többi képet is megjeleníteni, illetve azokat klikkelhetővé tenni az eredeti méretben való megtekintéshez?

köszi

Magento Community
Magento Community

uniquevisitor
Jr. Member

senki nem optimalizálta még mobilra magentoját? dobjatok egy kis infót légyszi.

köszi

Magento Community
Magento Community

uniquevisitor
Jr. Member

Az iphone css-ben display:none ra van állítva a további product image megjelenítés. Ezt kell engedélyezni, ha mobil nézetben is több képet szeretnénk mutatni a termékekről.

üdv

Magento Community
Magento Community

uniquevisitor
Jr. Member

helo,

ezek a plusz képek egymás alatt jelennek meg a mobil nézetben. Hogyan lehetne egymás mellé tenni, mint a desktop esetében? köszi szépen, remélem végre ezzel be tudom fejezni smile

Magento Community
Magento Community

kepret
Jr. Member

Total Posts:  1

menarik juga bahasannya cuy - Margahayuland 42 Tahun Membangun Ruang Hidup

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community