Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Rabat dla stałych klientów

mastek
Jr. Member

Total Posts:  5

Witam,
Czy jest możliwe zrobienie takiego czegoś:
- Jeżeli klient wydał już w naszym sklepie ponad 500zł to ma stały rabat na wszystko 3%
- Jeżeli klient wydał już w naszym sklepie ponad 1000zł to ma stały rabat na wszystko 5%
- Jeżeli klient wydał już w naszym sklepie ponad 4000zł to ma stały rabat na wszystko 7%

Wiem jak zrobić regułę dla koszyka, czyli jeżeli jednorazowo kupi za określoną kwotę to dostanie określony rabat.
Wiem jak zrobić nową grupę która ma ten rabat - ale muszę ręcznie klienta przypisać do tej grupy.

Ale zależy mi na dwóch sprawach, tj:
- jak nasz klient wyda ponad określoną kwotę to z automatu wchodzi do danej grupy,
- jeżeli klient jest w okreÅ›lonej grupie to zamiast \"Cena promocyjna:\” chciaÅ‚bym aby wyÅ›wietlaÅ‚a siÄ™ \"Twoja Cena\” a \"Cena promocyjna\” wyÅ›wietlaÅ‚a siÄ™ wtedy gry coÅ› damy w promocji.

Oraz jednej dodatkowej ale fajnej bo mamy tak w aktualnym sklepie:
- jeżeli klient zbliża siÄ™ do okreÅ›lonego progu to fajnie by mu wyskoczyÅ‚a taka informacja, typu \"dorzucisz jeszcze coÅ› za 50zÅ‚ a dostaniesz okreÅ›lony rabat\”

Ogólnie moje pytanie jest czy są takie rzeczy w standardowej wersji, jak nie to czy znacie może jakieś dodatki najlepiej darmowe.

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

kamilborkowski
Member

Total Posts:  54

Standardowo niestety takich funkcjonalności nie znajdziesz.
To co opisałeś ociera się o temat programów lojalnościowych, a z tego co wiem to wszystkie wtyczki do nich są płatne i dosyć drogie.

Jeżeli to ważny temat to ewentualnym rozwiązaniem jest zlecenie tego komuś jako dedykowane rozwiązanie. Będziesz miał pewność, że będzie działało dokładnie tak jak zechcesz, ale niestety będzie kosztować.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top