Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Tłumaczenie 1.6 CE

snowdog
Jr. Member

Total Posts:  18
Poznan, Poland

Witajcie.

TÅ‚umaczenie 1.6 jest praktycznie gotowe, ale… ze wzglÄ™du na różne techniczne okolicznoÅ›ci, nie można nowej paczki przesÅ‚ać do repozytorium i z tego co wiem ta opcja za szybko nie wróci.

Oprócz tego, mam kilka wątpliwości co do nowych tłumaczeń. Dobrze byłoby zebrać team odpowedzialny za nadzór nad tłumaczeniem. Wcześniej już teraz widziałem, że kilka osób wrzucało swoje sugestie tłumaczeń, może teraz zajmiemy się tym wspólnie? Ja sam nie mam aż tyle czasu żeby doszlifować wszystki detale.

Osoby zainteresowane proszÄ™ o kontakt bezpoÅ›redni, napiszcie jakie macie doÅ›wiaadczenie w tÅ‚umaczeniach oprogramowania i samym Magento, może zaÅ‚ożymy tu jakieÅ› osobne podforum dla tÅ‚umaczy…

Nasza wersja jest na pod SVNem, więc będzie to w miarę sensowne do wspólnego użycia (razem z bazą TMX).

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

snowdog
Jr. Member

Poznan, Poland

Ale tÅ‚umy siÄ™ garnÄ… do pomocy w tÅ‚umaczeniu…

Magento Community
Magento Community

cr3pt
Jr. Member

Total Posts:  20

Daj namiary na SVN’a - podlaczam sie pod tlumaczenie smile
pozdr
cr3pt

Magento Community
Magento Community

christo123
Jr. Member

Total Posts:  2
Wadowice, Poland

Witam,

Jak stoją prace nad tłumaczeniem, szczególnie jeśli chodzi o wersję 1.8? Czy nadal potrzebujecie tłumaczy?

Pozdrawiam
Krzysiek

Magento Community
Magento Community

snowdog
Jr. Member

Poznan, Poland

Tłumacze zawsze są mile widziani. Repo 1.7.0.2 jest na githubie https://github.com/SnowdogApps/Magento-Translation-pl_PL (po tłumaczeniu trzeba zrobić pull request), testujemy też bardziej wygodny system grupowego tłumaczenia, ale ten temat to już bardziej prywatnie dla zaangażowanych tłumaczy.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top