Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Nefunkcni casti administrace

Pitrsn
Jr. Member

Total Posts:  4

Ahoj,
Mam takovej docela blbej problem. Nainstaloval jsem magento v 1.6.0.0 na hostingu wedos a v administraci me sem tam hodi chybu.
napr kdyz si chci zmenit vzhled tak se proklikam pres menu do nastaveni a zmacknu na vzhled tak me to hodi chybu. viz priloha.
(There has been an error processing your request,
Error log record number: 632772503800)
Chtel jsem si zapnout i vypis chyb, ale po kliku kde by se to melo dat nastavit me to take hodi tuto chybu.
Po nainstalovani magenta jsem si vsimnul, ze mam na systemu 1 kritickou chybu, 4 vysoke a 19 nizkych. Kdyz si chci ty chyby zobrazit tak me to taky hodi stejnou chybu.
Vubec si nevim rady a budu rad za jakoukoliv odpoved. diky

Image Attachments
magento error.jpg

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

iguru_1
Jr. Member

Total Posts:  11

Mícháš dvě věci dohromady.
Screen, který ukazuješ je o tom, že nastala chyba a i kdyby ses rozkrájel, tak to do prohlížeče kvůli bezpečnosti nezobrazíš, záznam chyby je v adresáři /var/log pokud sis ho tam teda vytvořil grin není špatné mít i adresář Reports.

Zprávy jedna kritická.... jsou oznámení z Varien (Magento), a jsou tam bohužel od počátku Magenta, takže ti to řekne o tom, kdy která verze vyšla a tak. Netřeba se znervózňovat, smazat a čekat na další zprávy, těmi už se zabývat.
M.

Magento Community
Magento Community

www.profico.cz
Member

Total Posts:  35

Já se ti na to VPSko kouknu jestli potřebuješ, když tak napiš.

Magento Community
Magento Community

Pitrsn
Jr. Member

I kdyz sem si vytvoril ty dve slozky na logy a reporty tak se me do nich nic nevypisuje. zkusil jsem stahnout v 1.6.1 a problem porad pretrvava. Do nejakejch casti administrace se proste nemuzu dostat. vzdycky me to hodi chybu.
Neda se nejak zapnout v conf. souboru vypis chyb pro prohlizece. neco jako ma nette (ladenku)

Magento Community
Magento Community

iguru_1
Jr. Member

A ma tam pravo apache zapisovat?

A mas zaple logovani chyb? System->Configuration->Developer->Log Settings

Magento Community
Magento Community

Pitrsn
Jr. Member

J prava jsem nastavoval.
No s tim zapnutim bude prave problem. kdyz se chci proklikat tim menu do nastaveni cehokoliv, tak me to hodi error a konec. uz jsem zkousel nekolik verzi magenta a stale nic.

Magento Community
Magento Community

iguru_1
Jr. Member

A kdybys to zavolal přímo?

Jako přihlaš se a pak zkus cestu upravit tak, aby vypadala nějak takhle: http://mag161.local/index.php/admin/system_config/edit/section/dev/

Jinak Magento nÄ›kdy blbne tÅ™eba ve FF, nebo Chrome. Těžko říct proč, ale jo hmmm JeÅ¡tÄ› zkus smazat cache a session tim myslim na tvrdo na disku pokud to nemas nastaveno do db…
M.

Magento Community
Magento Community

Pitrsn
Jr. Member

Tak smazani cache nepomohlo, ani jinej prohlizec.
cesta zadana primo asi neni presna, vzdycky me to presmerovalo na hlavni stranku.

Magento Community
Magento Community

Kyborg
Jr. Member

Total Posts:  12

Je všade rovnaký vlastník na FTP?

Splňuješ vôbec všetky podmienky?
http://www.magentocommerce.com/knowledge-base/entry/how-do-i-know-if-my-server-is-compatible-with-magento

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top