Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Bazı Sorunsallar

XemreG
Jr. Member

Total Posts:  6

Selamlar öncelikle,

Bu sistemi yaklaşık 3 gündür çözmeye calısıyorum bi çok yerini çözdüm ama çözemediğim cok şey var. Örneğin anasayfada hiç bir zaman eklediğim ne urun nede kategori çıkıyo bu can sıkıcı bir durum. Ama arattığımda eklediğim urunler cıkıyo oda hoş tabi.. Neyse sırasıyla yazayım sorunlarımı..

1. Anasayfada urunlerimi catalog şeklinde göstermek istiyorum ama başarılı olamadım..
2. Mysql sıfırlasamda sistem anlamadığım şekilde çalışmaya devam ediyor peki veriyi nereden alıyor?
3. admin girişinde 5 kere sanırım hatalı girdim ve statik ip giriş yapamıyorum 0 lamak için bir öneriniz varmı?
3. Ürün eklerken örneğin yeni özelikler ekleyebiliyorum ama bunu kulanıcı seçimli yapamıyorum.. örneğin: size M - L - XL gibi..

şidilik bukadar yeter sanırım bu arada cok güzel bi sistem olmasına karşın desteği turkiyede cok az.. Bu sistemiz çözmüş bi rkaç arkadaş eğer bir grup olmayı düşünürse magento destek sitesi açabiliriz.. Şimdiden teşekkürler kolay gelsin..

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

radalin
Jr. Member

Total Posts:  29
Istanbul, Turkey

1. front page product diye arat forumlarda. Bununla ilgili how do I kisminda bir baslik vardi. ayni zamanda da wiki de de bununla ilgili bir entry var bildigim kadariyla
2. cache?
3. log_visitor ile ilgili tablolari temizlemek belki cozum olabilir. ve ya browser i kapatip acmak bile yeterli olabilir.
4. yeni product eklerken, simple product degilde, configurable product eklemeyi dene, boyle yapinca hani fieldlari secebileceklerini belirleyebiliyosun. Bu fieldlarda yalnizca drop-down formatinda ve ya bilmem ne formatinda olursa secilebiliyorlar.

sadece turkiyede degil yurt disinda da destegi yeterli degil bence, sistemi cozmekte guven ozveri ve tecrube istiyor biraz smile

firma cok cabuk anlayan olmasin diye bazi seyleri asiri karmasiklastirmis gibi.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top