Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Webhosting pro Magento v ČR

Kurtik
Member

Total Posts:  35

Zkousel nekdo wedos? Potrebuju svuj shop nekam presunout a nevim kam, webhosting od nich asi nema smysl za tu cenu tam bude plno.
Spis premyslim o VPS ale chtel bych znat nejake refence....

Diky

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Frankie78
Jr. Member

Total Posts:  1

Kurtik - 08 January 2011 10:11 AM

Zkousel nekdo wedos? Potrebuju svuj shop nekam presunout a nevim kam, webhosting od nich asi nema smysl za tu cenu tam bude plno.
Spis premyslim o VPS ale chtel bych znat nejake refence....

Diky

Na wedos zatím Magento nejede :-( ale prý by časem mělo jít

Magento Community
Magento Community

lasn2
Jr. Member

Total Posts:  4

Wedos optimalizoval servery pro současnou verzi Magenta 1.5.0.0., takže po dotazu mi nainstalovali základ a navýšili limity,takže systémových prostředků mám dost a tak shop běží svižně i na jejich běžném webhostingu.

Suma sumárum nebál bych se to rozjet na jejich VPS nebo dedikovaném serveru, pomÄ›r cena/ výkon i ochota na českém trhu prostÄ› není běžná.  ....a Magento jim jede :)

Magento Community
Magento Community

Ondy
Jr. Member

Total Posts:  18

Zdravim,

a na wedosu vse bezi? Zalohy Magenta, pripadne DB pres phpmyadmin s pripadnou kopii pro testovaci shop apod.? Ja jsem na banan.cz na standardnim rezimu (79Kc bez) a tam nejdou ani zalohy z adminu Magenta, ani DB z phpmyadmin (zdechne to na limit pameti, nebo dobu behu)…
Diky predem za info, premyslim, ze bych od Banana presel, protoze uz to neni co byvalo…

Magento Community
Magento Community

lasn2
Jr. Member

Total Posts:  4

Zdravím,

zálohy mi jdou bez problémů, možnost plánované zálohy DB přímo v phpMyAdmin snad je standardní věc pro jakýkoliv hosting. Doba běhu se dá taky nastavit.

Sice to vypadá jako reklama Wedosu, ale pokud nesplní hosting technické požadavky mají garanci vrácení peněz, když jsem z tohoto pohledu myslím že nebrání nic to zkusit, jen podotknu že mají kompilaci pro verze > 1.5.0.0

Magento Community
Magento Community

Ondy
Jr. Member

Zdravim,

moc diky za info. Na bananu je mozne nastavit zalohu pouze v administraci hostingu, coz ale neresi problem, ze pak neni jak tu zalohu vratit zpatky, protoze to stejne spadne. Ted to s nimi resim, uvidim jak se zachovaji a kdyztak bych zkusil Wedos.
Jen dotaz - pri importu produktu - mame cca 750 produktu, musime je importovat po 200, protoze dosahneme vzdy limit SQL dotazu - je toto taky problem u Wedosu?
A posledni dotaz - mozna hloupy, ale aktualne mame Magento 1.4.1.0, jak slozity je prechod na 1.5 zaroven se zmenou serveru? Snazil jsem se to tu pohledat na Wiki a nebyl jsem uplne uspesny…
Moc diky predem za info!

Magento Community
Magento Community

ARTIO
Jr. Member

Total Posts:  30
Czech republic

Pokud někdo chce provozovat eshop jako komerční projekt (ne pouze nějaký malý eshop více-méně pro zábavu), s hostingem od Banánu bych byl velmi, velmi opatrný. O jejich dostupnosti služeb, zálohování a kvalitě poskytovaných služeb koluje, myslím, dost negativních zpráv.

Magento Community
Magento Community

Ondy
Jr. Member

Zdravim,

s dostupnosti sluzeb problem nemam skoro vubec (az na par vypadku mailu). Problem je pro me jen omezeni v nastaveni. Tedka mi ale vysli vstric, mam umoznenou zalohu DB, coz je pro me klicove, jeste uvidim, jak budu dal postupovat. Beru ale Wedos jako alternativu. Nas e-shop zatim neni moc zatizeny, takze se mozna projevi nektere veci pozdeji…
Diky vsem za rady!

Magento Community
Magento Community

iguru_1
Jr. Member

Total Posts:  11

DÄ›ti, dÄ›ti, dÄ›ti… Záloha db? Co to je? To snad dÄ›lá každý hosting automaticky, ne?
A jinak záloha přes PhpMyadmin se Magentu líbit nebude, potřebujete udělat zálohu Magentem => Systém -> Nástroje -> Zálohy.
M.

Magento Community
Magento Community

Ondy
Jr. Member

Zdravim,

ano, hosting dela zalohy DB pravidelne a pri vypadku je obnovuje. Me slo o to, ze si udelam kopii DB do testovaciho obchodu - mam produktivni obchod, ze ktereho si chci udelat testovaci prostredi presnou kopii. To je ten problem, na ktery jsem narazil.
To iguru: prosty dump DB s presnou kopii adresare, ve kterem je obchod k zaloze nestaci? Nedokazu si predstavit, ze by toto nezafungovalo…

Magento Community
Magento Community

Viaconn
Jr. Member

Total Posts:  5

Zdravíme,

poskytujeme hosting pro magento na specálně konfigurovaných serverech za 390 měsíčně.
http://magento.viaconn.com/

Viaconn team

Magento Community
Magento Community

www.profico.cz
Member

Na XenZone (www.xenzone.cz) je za 299,- VPS, na kterém frčí řada shopíků.

Magento Community
Magento Community

www.profico.cz
Member

Po dohodě s Xenzone budu ZDARMA poskytovat podporu novým klientům.
Pokud hostujete na Xenzone, můžete se na mě obracet.

Podpora je omezená a určená na Å™eÅ¡ení nastavení a rady \"Jak to nastavit\” nebo \"Jak to Å™eÅ¡it\”.
Cena: Zdarma

Prozatím to je \"zkušební\" provoz, abych zjistil, kolik požadavků budu dostávat.

Podpora není určená na úpravy e-shopu, především pokud se jedná o časově náročnější úkoly.
V těchto případech se cena dohodne předem, hodinová sazba je podle tarifu firemní tarif: 320,- Kč bez DPH pro plátce DPH, a vč. DPH u tarifu živnostník - neplátce DPH.

Instalace E-shopu a prvotní nastavení s klientem na serverech XenZone je také zdarma, při platbě na 6 měsíců.
Díky tomu můžete mít vlastní e-shop prakticky zdarma!

Toto jsou samozřejmě volitelné služby, kterých nemusíte využívat.

Jabber: Profico.net na jabber.cz
E-mail: profico@profico.cz

Podpora je tedy poskytována vzdáleně, přes e-mail/ICQ/Jabber nebo telefonicky.

Magento Community
Magento Community

Celsi
Jr. Member

Total Posts:  20

Sem rád že jsem mohl této služby využít.

Dostalo se mi výborné péče s nastavením obchodu a jeho úpravou. Uživatel profico.cz mi pomohl nad rámec daného úkolu, za co mu hrozně moc děkuji.
Výborná komunikace ale co hlavně, velká trpělivost wink
Ještě jednou díky!

Magento Community
Magento Community

kaufik
Jr. Member

Total Posts:  1

dobrý snažil jsem se nahrát magento na pipni a píše mi to tohle

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, apache@www19.pipni.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

mužů poprosit o vysvětlení a pomoc, děkuji

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top