Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Page 1 of 6
Webhosting pro Magento v ČR

Noksik
Jr. Member

Total Posts:  3

Thread který se zabýva hostováním Magenta v České Republice.

Pokud se Vám podařilo / nepodařilo rozchodit Magento na některém z českých webhostingů, prosím sdělte nám o kterého providera a jakou verzi Magenta jde.

Dopředu díky za všechny vaše zkušenosti a připomínky.

Magento funguje:
Web4ce.cz (verze KLASIK)
Banan.cz (testováno na verzi 0.x.4100)
NoStressCommerce
ToJeOno.cz (bezi 1.0)

Magento nefunguje:
Savana (testováno na 0.7.14800)
VShosting (testováno na 0.7.14800)
ONEbit (sděleno technickou podporou)
HostingSolution (sděleno technickou podporou)

Zahraniční hosting, kde take funguje:
WebhostingBuzz.com (během registrace můžete použít slevový kupon - Promo Code: 2008)

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

Caleydon
Member

Total Posts:  59
Slovakia

Noksik: ja o niecom viem. Kamarat prevadzkuje v CR webhosting a momentalne na nom testujem Magento. Ak vsetko bude fungovat korektne, poslem funkcny referencny link a v pripade zaujmu aj kontakt.

Magento Community
Magento Community

Noksik
Jr. Member

diky Caleydone

Magento Community
Magento Community

Jiri FAMiNE Cermak
Jr. Member

Brno

Noksik: zkousel jses divat treba na nejakej virtualni server?  Treba na FORPSI ? Jinak, taky jsem hledal, ale nasel jsem jenom zahranicni - treba hostmonster a dreamhost - nevypadaj spatne, ale jsou na ne celkem dost rozporuplny recenze. Mozna proto se spis chystam prave k forpsi a jejich Virtual Basic Serveru.

PS: Mate nekdo s FORPSI Virtual Serverem nejaky zkusenosti?

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Total Posts:  331
Děčín, Czech Republic

My tento problem neresime, neb vlastnime a provozujeme nekolik serveru. Po zkusenostech s experimentovanim s Magento jsme se rozhodli, ze behem mesice unora zakoupime dalsi, ktery bude vyhradne pro hosting a provoz Magento. Doufam, ze behem mesice unora prijde a podari se nam zprovoznit tak, abyste si to mohli od brezna zkouset. Pokud budete mit zajem, budem nadale provozovat tento hosting za 600 Kc a mesic (tj. 7200 rocne), pri platbe na rok dopredu a 500 kc (tj. 6000 rocne).V teto cene je jiz harnut veskery provoz serveru a pripadne zrizeni Vami pozadovanych emailovych schranek k uctum.

Magento Community
Magento Community

Jesusatan
Jr. Member

zdarec. shodou okolnosti jsem tohle take, resil a podarilo semi to nainstalovat na Banan.cz
Ale to byla verze xxx.4100, vim , ze na hostingzdarma.cz to urcite nerozchodite.

Magento Community
Magento Community

pojistovak
Jr. Member

Total Posts:  9

Magento jsem objevil až dnes, ale jsem unešen.
Mám VPS od Forpsi i Hostmonster, jdu to vyzkoušet a poreferuji.

Magento Community
Magento Community

zakjan
Jr. Member

Total Posts:  7
Europe, Czech Republic

Zkoušim to hodit na svoji subdoménu u Klenot.cz, teď čekám na potvrzení aktivace pdo_mysql, prý to není součástí standartní konfigurace. Pak už by to mělo běhat v pohodě.

Magento Community
Magento Community

Noksik
Jr. Member

dekuji a cekam na dalsi zkusenosti u ruznych poskytovatelu hostingu smile

Magento Community
Magento Community

Jan Kořínek
Jr. Member

Total Posts:  1

Dobrý den.

Dostal jsem tip od jednoho našeho zákazníka, že tu probíráte webhosting pro Magento.
U naší společnosti to bez potíží funguje viz: http://www.onio.sk/magento/ (tento zákazník je KLASIK, takže to ještě vyzkouším na MINI, které má na rozdíl od KLASIKa jen 24MB memory_limit).

Hezký den.

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

Dobrý den.

Dostal jsem tip od jednoho našeho zákazníka, že tu probíráte webhosting pro Magento.
U naší společnosti to bez potíží funguje viz: http://www.onio.sk/magento/ (tento zákazník je KLASIK, takže to ještě vyzkouším na MINI, které má na rozdíl od KLASIKa jen 24MB memory_limit).

Hezký den.

No MIN zřejmě stačit nebude už z toho důvodu , že .htaccess magento má v sobě memory_limit 32 MB

Pěkný den Vám i všem smile

Magento Community
Magento Community

opiCZe
Jr. Member

Total Posts:  5

Zdravím, jen bych se chtěl vyjádřit k fungovaní magenta na web4ce.

Zkoušel jsem ho rozchodit někdy ve stadiu 0.7x a po xxx hodinach utrpeni jak meho, tak technické podpory, z toho nakonec nic nebylo.

Nebyl krok v instalaci s kterým bych neměl problém. Na základě komunikace s členy týmu magenta jsem zběsile měnil nastavení všeho možněho až po CGI-BIN pro PHP4, ale pak jsem to vzdal.

Věřím, že člověk který tomu rozumí, to třeba po pár hodinách rozchodí, ale ja jen se základními znalostmi programování a sítí na to asi nemám.

A jestli se to někomu podařilo rozchodit hladce na web4.ce, tak by me opravdu zajimalo jak to udělal. Já měl program klasik.

Jinak jsem to neinstaloval do rootu serveru ale jine slozky vedle www, ale to by snad nemel byt problem.

Magento Community
Magento Community

depo
Jr. Member

Total Posts:  4

Ahoj zkousel jsem magento 0.8.16100 rozchodit na gigaserveru a nejde :(
Pouzivaji PHP Version 5.1.2 Magento potrebuje PHP Version 5.2.0 nebo novější
Odpoved z gigaserveru:

PHP 5.2.0. by mělo být dostupné předpokládáme do začátku května po
aktualizaci jáder operačních systému.

hmm min. 3 mesice cekat nebudu..

Magento Community
Magento Community

iguru
Moderator

Děčín, Czech Republic

Dobrá dámy a pánové,
je mi ctí Vám oznámit, že už jsme zakoupili další server a jsme tedy schopni Vám poskytnout hosting pro Magento. Vzhledem k tomu, že s ním blbneme už od verze 0.6.13100 dovolil bych si říct, že máme dost zkušeností.
Nabízíme Vám hosting za 600 Kč/ půl roku, 1000 Kč/rok. Vážně se nemíním zdržovat fakturováním po měsících, to raději budu ladit něco na Magento.
Není problém Vám rovnou na poskytnutý hosting Magento nainstalovat a Vy si můžete začít libovolnÄ› blbnout…
Pokud budete mít zájem, případně nějaké dotazy, můžete buď psát na magento@iguru.eu nebo klidně tady do PM. Nicméně na uvedeném emailu beží robot a někdo se Vaším požadavkem bude zabývat rychleji.
No a já jdu pÅ™ekládat 0.8. 16100. StejnÄ› už by mohla vyjít další verze…

Magento Community
Magento Community

Max_Schreck
Jr. Member

Total Posts:  8
Czech Republic, Decin

Noksik - 13 January 2008 06:34 AM

Thread který se zabýva hostováním Magenta v České Republice.
...
Magento nefunguje:
Savana (testováno na 0.7.14800)
VShosting (testováno na 0.7.14800)
ONEbit (sděleno technickou podporou)
HostingSolution (sděleno technickou podporou)
...

Bylo by možno uvést proč nefunguje? Např. na savaně. Díky.

Magento Community
Magento Community

Max_Schreck
Jr. Member

Total Posts:  8
Czech Republic, Decin

iguru: Je možný se někde podívat na parametry hostingu? Např. konfiguraci PHP, zda je tam APC či jiný akcelerátor apod? :)

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top
Page 1 of 6