Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Modern ve Default örnek dataları

delirtenadam
Jr. Member

Total Posts:  8

Arkadaşlar Magento yu kuruyorum fakat örnek datalarından faydalanmak ve örnek almak istiyorum. Magento yu yukledikten sonra boş olarak geliyor hic bir urun yok bu örnek datayı nasıl buluruz ve nasıl yükleriz

lütfen biri yardım etsin.

Şimdiden teşekkürler

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

ekarayigit
Jr. Member

Total Posts:  4

merhaba.

http://www.magentocommerce.com/download

bu adreste sample data var, Select your format yazan bölümden herhangi birini seçip download ediyosun.

-burdan sonraki adımları yapmadan önce dosyalarının ve veritabanının yedeğini alman mantıklı bir hareket olur-

daha sonra inen dosyayı sıkıştırılmış formattan kurtarıp, media yazan klasörün içindekileri magento nun ana dizinindeki media klasörünün içine atıyorsun.

yine aynı dosyadan çıkan magento_sample_data_for_1.1.2.sql dosyasını da phpMyAdmin (ya da hangi veritabanı yönetim aracını kullanıyorsan onu) kullanarak çalıştırıyorsun bir kereliğine.

Bu kadardı hatırladığım kadarıyla.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top