Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento - jak przetłumaczyć

scorcher
Jr. Member

Total Posts:  1

Słuchajcie, ręce opadają. Nie mogę przetłumaczyć Magento. Próbowałem już wszystkich sposobów, tutoriali i instalek. Za cholerę. Jedynie, co się przetłumaczyło to data :( Czy ktoś może pomóc? Tutaj screen z ustawień:

http://img545.imageshack.us/img545/5435/configurationsystemmage.png

ps. Po wgraniu paczki PL (Connect przy przez FTP) nie mam dodatkowego języka w Configuration Scope (tylko angielski/niemiecki/francuski):

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

benmag
Jr. Member

Total Posts:  6

Ja wgrywaÅ‚em paczkÄ™ spolszczenia “app” przed dokonaniem instalacji do wczeÅ›niej rozpakowanego pliku z instalkÄ… do katalogu magento i po instalacji wszystko jest po polsku. Na samej stronie zmiana na j. angielski, francuski, czy niemiecki nie dokonuje zmian. CaÅ‚y czas jest po polsku.

Magento Community
Magento Community

KKKonrad
Sr. Member

Total Posts:  79

System -> Configuration -> General -> Locale tam się ustawia język dla dane Scope

English, French to tylko sklepy o takich nazwach, język w nich i tak jest standardowy dopóki nie zmienicie tego w konfiguracji za pomocą pola opisanego powyżej

Magento Community
Magento Community

KKKonrad
Sr. Member

Total Posts:  79

@scorcher

dobrze ustawiłeś, są 2 możliwości:
1. odśwież cache lub przeloguj się
2. źle wgrałeś pliki sprawdź czy masz katalog app/locale/pl_PL

Magento Community
Magento Community

Walentynka
Jr. Member

Poland

benmag - 06 December 2011 09:21 AM

Ja wgrywaÅ‚em paczkÄ™ spolszczenia “app” przed dokonaniem instalacji do wczeÅ›niej rozpakowanego pliku z instalkÄ… do katalogu magento i po instalacji wszystko jest po polsku. Na samej stronie zmiana na j. angielski, francuski, czy niemiecki nie dokonuje zmian. CaÅ‚y czas jest po polsku.

Zrobiłam podobnie i działa

Magento Community
Magento Community

apiotrowski
Jr. Member

Jak coś to po instalacji pakietu językowego, i wyborze lokalizacji:
System -> General -> Locale

Faktycznie nic się nie stało, ale dziwna sprawa, przeszedłem do menadżera sklepów, przez dodanie i usunięciu sklepu, odświeżył się cache sklepu i tłumaczenia wskoczyły jak należy. Oczywiście w języku polskim.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top