Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Nový PDF výstup

Jenda
Jr. Member

Total Posts:  28

Opět řešim dost specifickej problém. Chtěl bych přidat PDF výstup. Nejlépší by bylo tlačítko přímo vedle tlačítka vytisknout při tisku faktur. Sice ten druhý výstup přímo nesouvisí s fakturou, ale hodí se sem asi nejvíce.
Bohužel se mi zatím podaÅ™ilo pouze pÅ™idat to tlačítko. To jsem provedl v souboru… /app/code/core/Mage/Adminhtml/Block/Sales/Order/Invoice/View.phtml. Zde jsem pÅ™idal (okolo 90. řádku):

if ($this->getInvoice()->getId()) {
            $this
->_addButton('print_labels', array(

'label'     => Mage::helper('sales')->__('Print Labels'),

'class'     => 'save',

'onclick'   => 'setLocation(\''.$this->getPrintLabelsUrl().'\')'

)
            );

}
Funkce getPrintLabelsUrl mi nyní odkazuje na adresu www.mujweb.cz/index.php/admin/sales_order_invoice/print_labels/invoice_id/53/. Dál ale nějak netušim. Nezjistil jsem ani, na jaký script odkazuje adresa www.mujweb.cz/index.php/admin/sales_order_invoice/print/invoice_id/53/, která generuje PDF faktury.
S tiskem faktur asi také souvisí soubor .../app/code/core/Mage/Adminhtml/Controller/Sales/Invoice.pdf. Bohužel ani její funkce jsem pořádně dále nedohledal.
Chtěl jsem prostě přidat do adresáře .../app/code/core/Mage/Sales/Model/Order/Pdf například soubor Labels.pdf, jak ale zařídit vše ostatní, abych mohl tento výstup dostat? Kde mam použít funkci getPdf, abych dostal požadovaný výstup?

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top