Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento with BGN

DanielStoyanov
Jr. Member

Total Posts:  1

Имам магенто с BGN искам да интегрирам PayPal. Като ида в админ-а в пейпала STANDART метода ми е disabled. хелп ме!

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

OpenBiz
Jr. Member

Total Posts:  4
Sofia, Bulgaria

Здравейте,

Ето тук е описано как се конфигурира Paypal за Magento :

http://www.magentocommerce.com/wiki/3_-_store_setup_and_management/payment/paypal_standard_payments_setup_with_ipn

Иначе имайте в предвид, че Paypal не поддържа разплащания в BGN. Сумата трябва да се конвертира към евро или някаква друга валута, която се поддържа от Paypal. Ето списък с валутите https://www.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=p/sell/mc/mc_intro-outside

Успех !

----
Open Biz Ltd.

Magento Community
Magento Community

Ceckos Lab
Jr. Member

Total Posts:  27

Имам вече опит с тази задача и мога да ти по могна, но както @Open Biz Ltd каза, PayPal не поддържа плащания в левове. Ще трябва да се конвертира цената от лев в евро или долар например. Тук най-веротно ще има малка разлика в цената заради обменния курс и т.н.

Ако си наясно с проблемите, които споменавам по-горе и това не те притеснява може да ударя едно рамо.

Трябва да ми кажеш с коя версия на Magento си!

Magento Community
Magento Community

ilaclama
Jr. Member

Total Posts:  7

Благодарим Ви за информация

Magento Community
Magento Community

vvesskom
Jr. Member

Total Posts:  1

Cecko’s Lab - 29 July 2011 09:57 AM

Имам вече опит с тази задача и мога да ти по могна, но както @Open Biz Ltd каза, PayPal не поддържа плащания в левове. Ще трябва да се конвертира цената от лев в евро или долар например. Тук най-веротно ще има малка разлика в цената заради обменния курс и т.н.

Ако си наясно с проблемите, които споменавам по-горе и това не те притеснява може да ударя едно рамо.

Трябва да ми кажеш с коя версия на Magento си!

Здравей Cecko’s Lab

имам сходен проблем и ще се радвам ако удариш едно рамо.
Искам да добавя като начин на плащане Paypal, с базова валута ЛЕВ , като цените да се конвертират към ЕВРО когато се подават към PAYPAL . Версията на магентото е 1.4.2.0

p.s. може само за Paupal Standard

Magento Community
Magento Community

Ceckos Lab
Jr. Member

Total Posts:  27

@vvesskom Извинявай, че чак сега отговарям, но не получих известие,
че си коментирал по темата ... В момента съм доста зает, но при първа възможност
ще ти помогна.

Ако не ти се чака, можеш да купиш това: http://www.hayat.biz/paypal-all-currencies.html

Сподели, какво си решил.

Наздраве!

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top