Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Page 1 of 2
No i stało się - lento.pl umarło ostatecznie…. 

jemoon
Sr. Member

Total Posts:  128
Gdansk, Poland

witam,
nie wiem czy już widzieliście ale stało się to co było zapowiadane przez niektórych od jakiegoś już czasu - zapewne w wyniku nie przedłużenia konta lento.pl umarło. szkoda tylko, że jakoś się wcześniej nie potrafiliśmy zorganizować bo w sumie teraz ponad 1500 userów forum nie będzie miała pojęcia co tak naprawdę się stało i pewnie większość z nich zniechęci się do całego Magento projektu.

pozdrawiam.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

krzysztofm
Jr. Member

Total Posts:  11

hehe a skad wiedziales tak dokladnie kiedy forum padnie? hahaha ps nie dokonca umarlo dziwnym trafem w dniu zgonu jednego narodzil sie inny projekt. Co wiecej lento padlo i strony netcart tez juz sa przeszloscia.  ale jest twoje forum i inne dzielo wink mam nadzieje ze przejmiecie paleczke i pojdziecie dalej. Pozdrawiam i powodzenia zycze.

Magento Community
Magento Community

jemoon
Sr. Member

Gdansk, Poland

witam,
nie wiedzialem kiedy forum padnie ale skoro domene zakupili troszke ponad rok temu to pomyslalem, ze abonament pod hosting tez maja na jeszcze rok (rok minal jakis miesiac temu wiec to bylo jasne, ze to kwestia czasu). co do netcart to juz kiedys nalento.pl pisalem o tym, ze mam potwierdzone informacje o tym, ze chlopaki juz sie zwineli.

rowniez pozdrawiam.

Magento Community
Magento Community

chfast
Jr. Member

Total Posts:  15

Być może w następnym kroku należałoby zmienić moderatorów polskiego tłumaczenia w Magento Connect. Obecni najwidoczniej już się tym nie zajmują - od dwóch tygodni próbuję się z nimi skontaktować bez skutku.

Magento Community
Magento Community

juniorek
Jr. Member

Total Posts:  5

Dziwni goście. Mogli chociaż napisać - pocałujcie nas w D...... A tu jakby się pod ziemię zapadli.
Ciekaw jestem czy w Viaren jest jeszcze jakiś polak, bo Kamińskiego zdaje się też wcięło. I też nawet słowa na odchodne nie napisał.

Myślę też, że ta firma u której był hosting lento to idioci. Sporo mogliby zyskać gdyby wyszli z jakąś propozycją i przedłużyli istnienie forum. Chyba, że stoją za tym twórcy lento, którzy zacierają po sobie ślady.....

JakaÅ› epidemia, czy co .....

Magento Community
Magento Community

krzysztofm
Jr. Member

p. Kaminski jest chyba dalej, niejestem pewny ale pojawia sie na forum no i p. Piotrowski tez sie loguje codziennie prawie, wiec ktos z lento jednak tam jest przy temacie.

Magento Community
Magento Community

juniorek
Jr. Member

Total Posts:  5

krzysztofm - 15 November 2008 02:04 PM

p. Kaminski jest chyba dalej, niejestem pewny ale pojawia sie na forum no i p. Piotrowski tez sie loguje codziennie prawie, wiec ktos z lento jednak tam jest przy temacie.

To by to potwierdzalo wersje j.w.
Dziwni goście.

Magento Community
Magento Community

krzysztofm
Jr. Member

firma dhosting nic nie moze, forum jak i nazwa naleza do p. piotrowskiego (chyba). A takze wszystko co na tym forum jest wiec tylko oni sa dysponentami tresci, a dhosting w takiej sytuacji nie moze nic z tym zrobic.

Magento Community
Magento Community

lukii
Jr. Member

Total Posts:  4

Witam,

Czyli moje przeczucia były słuszne na szczęście zrobiłem kopie starego forum :] niestety jest ona z przed około 10 dni .

Magento Community
Magento Community

MalT
Member

Total Posts:  71
Poland

To jak masz kopię to ją nam udostępnij porobi się how to z gotowych rozwiązań problemów i się tutaj doda jako nowe tematy.

A tak bez urazy do chłopaków z yento to wolał bym aby polskie wsparcie było rozwijane tylko na tym forum.

Magento Community
Magento Community

lukii
Jr. Member

Total Posts:  4

Zmieniłem już wpisy w DNS`ach powinno się już rozpropagować .

Lento.pl z dnia 06.11.2008

Aj dlaczego to forum jest takie wolne ?  rasberry
Dalej jestem zdania że lepiej mieć własne forum szybsze i z własnym download`em .
Proponuje to rozważyć, ale bez zbędnego pospiechu jaki był przy yento.

Magento Community
Magento Community

chfast
Jr. Member

Total Posts:  15

lefi - 16 November 2008 11:30 AM

A tak bez urazy do chłopaków z yento to wolał bym aby polskie wsparcie było rozwijane tylko na tym forum.

Popieram ten pomysł.

Magento Community
Magento Community

Lesiu
Member

Total Posts:  51
Poland

Ja rowniez popieram ten pomysl.

Magento Community
Magento Community

MalT
Member

Total Posts:  71
Poland

Ja mam tylko nadzieję ze nikt się już nie pokusi o tworzenie klonu jakim miało być lento bo magento było już w ver 1.1.6 a lento nadal 1.0.0 wrrrrrrrrrrryyyyyyyy.

Jak już wcześniej pisałem o pomoc zwracajcie się tylko na tym forum bo tu mam 100% pewności że to co stworzymy nie zostanie usunięte.

Podziękowania dla kolegi lukii za kopię starego forum.

W najbliższym czasie postaram siÄ™ o zrobienie kilku How to… z informacji bÄ™dÄ…cych na starym forum. (ale zanim to nastÄ…pi trzeba siÄ™ skontaktować z firmÄ… varen i zmienić moderatorów tego forum)

Magento Community
Magento Community

jemoon
Sr. Member

Gdansk, Poland

witam,
nie rozumiem po co wogole tworzyc jakies klony (no chyba, ze w celach czysto zarobkowych). Tak naprawde magento ma tyle mozliwosci i sposobow konfiguracji, ze sklep mozna przystosowac do minimalnych polskich warunkow w jedno popoludnie (platnosci, wysylka, podatki, faktury korygujace, faktury VAT itp, itd). Dzieki API i dokumentacji poswiecajac troche wiecej czasu samemu mozna rozbudowac ten kombajn kolejnymi ‘zlokalizowanymi’ dodatkami.
Wg mnie wazne jest tylko to, zeby poprostu przestac gadac o tym co trzeba zrobic, a dyskutowac, zadawac jakies konstruktywne pytania i pomagac sobie. Nie ma sensu rozwodzic sie nad kwestia pieknego mirrora (raczej przeterminowanego) czy tez tego gdzie kto ma pisac (kazdy przeciez pisze tam gdzie mu wygodniej), wszystko glownie ze wzgledu na to, ze np do tej pory nikt nie ma opcji moderacji forum i takie jego zasmiecanie jest bezsensowne.

P.S
w sprawie moderacji i podobnych kwestii skontaktowalem sie juz w zeszlym tygodniu i niedlugo bede mial ostateczna odp.

Magento Community
Magento Community

naturita
Jr. Member

Total Posts:  1

Witam,

Przepraszam, że nie na temat ale posiadam sklep z oprogramowaniem netcartu i chciaÅ‚abym wprowadzić kilka poprawek, maÅ‚ych modyfikacji - szukam osoby która przyjęłaby kilka zleceÅ„ co jakiÅ› czas. 

WÅ‚aÅ›nie po wyszukaniu w google znalazÅ‚am tÄ… stronÄ™ i dowiedziaÅ‚am siÄ™, że netcart już nie istnieje.  PotwierdziÅ‚o to moje przypuszczenia,, już od dawna nie mogÅ‚am siÄ™ skontaktować z panami z netcartu.  Tylko wÅ‚aÅ›nie,, co teraz,, niestety sama nie wiem jak poprawić bÅ‚Ä™dy które wystÄ™pujÄ… w sklepie.

Zatem, uprzejmie proszę o kontakt jeśli ktoś przyjąłby zlecenie lub chociaż wskazać kontakt do kogoś kto by mógł pomóc.

Z gory dziekuje i pozdrawiam
rita

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top
Page 1 of 2