Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

cache management Page blocks HTML is Invalidated

ategickimi
Jr. Member

Total Posts:  10

sistemi kurdum. temayı yükledim. blokları oluÅŸturduktan sonra sanırım şöle bir sıkıntı oldu. index ön bellek yönetiminde kutu html çıktısı Page blocks HTML.  hata verdi. bende iptal et dedim ÅŸimdi iÅŸemlerden aç dememe raÄŸmen açılmıyor.  artıkın bıktım bu hatalardan:S birde ürün ekliyorum ve kategorisini belirlemek için kategoriye tıkladığıma boÅŸ beyaz bir sayfa oluyor.:S temadan kaynaklı bÅŸr sorun olabilirmi ki?

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

next25
Jr. Member

Total Posts:  2

var/cache altındaki bütün klasörleri silip tekrar denersen sorunun çözülecektir.

Magento Community
Magento Community

ategickimi
Jr. Member

açıkcası baştan kurmak için sildim ama bu sefer başka bir hata çıktı:S katalog görünümü sorunu malesef kurduğum diğer 3 sitede de aynı. sanırım genel bir sorun. onlarda problem yoktu çünkü. birden bire türediler:)

[message:protected] => SQLSTATE[42S01]: Base table or view already exists: 1050 Table ‘sales_flat_order’ already exists
[string:private] =>
[code:protected] => 42S01
[file:protected] => /home/laptopad/public_html/lib/Varien/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php
[line:protected] => 277
[trace:private] => Array

şöledki kurarken hatalar değişiyor fakt tek değişmeyen bölüm

[file:protected] => /home/laptopad/public_html/lib/Varien/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php bu kısım. sorun bu dosyadamı yani. eskiden dosya bölümü hataya göre değişirdi. şimdi burda çakılı kaldı. kod bilgimde yok yardımcı olabilirsen sevinirim
wink

Magento Community
Magento Community

ategickimi
Jr. Member

açıkcası baştan kurmak için sildim ama bu sefer başka bir hata çıktı:S katalog görünümü sorunu malesef kurduğum diğer 3 sitede de aynı. sanırım genel bir sorun. onlarda problem yoktu çünkü. birden bire türediler:)

[message:protected] => SQLSTATE[42S01]: Base table or view already exists: 1050 Table ‘sales_flat_order’ already exists
[string:private] =>
[code:protected] => 42S01
[file:protected] => /home/laptopad/public_html/lib/Varien/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php
[line:protected] => 277
[trace:private] => Array

şöledki kurarken hatalar değişiyor fakt tek değişmeyen bölüm

[file:protected] => /home/laptopad/public_html/lib/Varien/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php bu kısım. sorun bu dosyadamı yani. eskiden dosya bölümü hataya göre değişirdi. şimdi burda çakılı kaldı. kod bilgimde yok yardımcı olabilirsen sevinirim
wink

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top