Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

Magento Yardım

metalMilita
Member

Total Posts:  53
sweden

Merhabalar,,

Magentoyla geçen hafta tanıştım biraz zorlansam da alıştım sayılır smile
Yalnız bi noktada takıldım.

Magentoyla hazırlanmış bir sitede ufak tefek değişiklikler yapmak istiyorum.örneğin yazı fontu değiştirme,siteden alan çıkarma,herhangi bir alanın adını değiştirme gibi.ama bir türlü değişikliği nerde yapıcağımı bulamıyorum.yazı fontu vs gibi cssle ilgili olanları ilgili csslerde değiştirebiliyorum fakat alanların adını değiştiremiyorum.

Ne şekilde yapılacağı hakkında yol gösterirseniz çok sevinirim.iyi çalışmalar herkese.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

radalin
Jr. Member

Total Posts:  29
Istanbul, Turkey

Alan adı ile değişiklikleri muhtemelen dil dosyaları aracılığı ile yapabilirsin. Yüklediğin türkçe dosyaların içine bir bakmak faydalı olabilir belki.

Magento Community
Magento Community

tranhung
Jr. Member

Total Posts:  22

Magentoyla hazırlanmış bir sitede ufak tefek değişiklikler yapmak istiyorum.örneğin yazı fontu değiştirme,siteden alan çıkarma,herhangi bir alanın adını değiştirme gibi
công ty thiết kế web

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top