Posting in the Magento forums has been disabled pending the implementation of a new and improved forum solution which should better serve the community.

For new questions please post at magento.stackexchange.com, the community-run support site for the Magento community. We will be providing updates on the new forum solution soon. For questions or concerns please email community@magento.com.

Magento Forum

1.5 Kurulum Hatası (Error log record number: 1862194658)

ategickimi
Jr. Member

Total Posts:  10

arkadaşlar bu 3. kuruşum ve database bilgilerini girdikten sonra hep aynı hatayı alıyorum. benim yanlış yaptığım bir bölümmü var bir tek Use Scure seçeneğine tik koymuorum anlamadım gitti. yardımcı olursanız sevinirim.

Magento Community Magento Community
Magento Community
Magento Community

ategickimi
Jr. Member

Bir allahın kulu yokmu buna cvp yazabilcek:S

Magento Community
Magento Community

sevenos
Jr. Member

Total Posts:  16
Istanbul

hatayı yazmamışsın log numarasını yazmışsın sadece ama eğer hatan

Exception printing is disabled by default for security reasons.

gibiyse aynı hatayı bende yaşıyorum, forumun her yerinde cevap verilmeyen tek konu bu herhalde smile

support formu doldurdum defalarca magentodan da cevap alamadım.

local.xml.sample dosyasının adını değiştirip local.xml yapınca hata kayboluyor, yerine log geliyor.

daha yeni kurulumda nasıl bir hata oluyor olabilir, neyi düzeltmem gerekiyor bilmiyorum :/

Magento Community
Magento Community

ategickimi
Jr. Member

açıkcası bir sorunu çözüyorum başka bir sorunla karşılaşıyorum. her kurduğumda farklı hatalar alıyorum. sanırım int üzerinden dosyları dowmload edderken database hep bir eksik oluyor. ftpden app/etc içerisindeki locali ve var dosyasındaki cache ve session dosyasını sildim. mozillada denedim baştan kurmayı farklı bir hata aldım. şans eseri o hatayı buldum ve sorunum çözüldü:) intte çözümü olan hatayı verene kdar sildim işte. temelimiz olsa hiç bunlarla uğraşmayız. ama benim arkadaş direk masaüstünden kurduğunda hiç bu sorunlarla karşılaşmıyor. sıkıntı bilmemek yani;)

Magento Community
Magento Community

mehmet emin uygur
Jr. Member

Total Posts:  5

bu tür sorunlar olustugu zaman sorunun tam olarak ne oldugunu anlayabilmen için

var/report klasörü içinde olusturulan ve sayfada belirtilen Error log record sayısına ait dosyayı göreceksin. Onu notepad++ gibi bir programla acarak problemin ne oldugunu cozebilirsin.

Magento Community
Magento Community
Magento Community
Magento Community
Back to top